banner29

CHP'li belediyeden skandal kiralama!

Borç batağındaki CHP’li Avcılar Belediyesi, Atatürk Stadyumu gelir getirsin diye bir tur şirketine kiraya verdi.

Siyaset 20.11.2018, 14:20 20.11.2018, 14:24
CHP'li belediyeden skandal kiralama!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’da CHP’li belediyeler toplantısında “Nefes almak istiyorsanız CHP’li belediyelere gidin” demişti.

Ancak CHP'li belediyelerin durumu tam anlamı ile içler acısı.

Bu belediyelerden biri de borç batağındaki Avcılar Belediyesi.Gelir getirsin diye tam anlamı ile skandal bir karara imza atan belediye ilçedeki 12 amatör spor kulübünün maçlarını yaptığı Avcılar Atatürk Stadyumu'nu bir tur şirketine kiraladı.

Kiralamayı yapan şirket, 20 milyon liraya yapılan stadyumu modifiyeli araçların satıldığı açık oto pazarına dönüştürdü.

Modifiyeli arabalara tutkun çok sayıda genç bir anda stadyuma akın etti.

SAHADA PATİNAJ ÇEKİLDİ

Sosyal medyada bu skandalla ilgili paylaşımda şu ifadelere yer verildi: “Sahte spor sevdalılarının, sahte hizmet sevdalılarının hali !!! Bir antrenman sahası bile üretemeyen Avcılar Belediyesi’nin var olan stadyumu nasıl kullandığını tüm Avcılar görsün. Atatürk’ün adının verildiği bu içler acısı duruma düşüren belediye yönetimi Federasyon'u arayarak ''Sahada önemli bir etkinliğimiz var maç vermeyin'' diyerek Avcılar takımlarını başka ilçelere yönlendirmesi çok daha büyük bir rezalet. Geçen sene UEFA Şampiyonlar Ligi Gençlik Ligi maçları oynanan Atatürk Stadı, Avcılar'ın tek sahası. Satışa hazır araçların sahada patinaj çektiğini, sahanın üzerinde gezinenlerin ellerindeki sigara izmaritlerini yeşil zemine attıklarını da gören olmuyor...''

Sahte spor sevdalılarının ,sahte hizmet sevdalılarımın hali !!! Bir antrenman sahası bile üretemeyen Avcılar belediyesinin var olan stadyumu nasıl kullandığını tüm Avcılar görsün.SABRET AVCILAR BU ÇİLE BİTECEK.

İstanbul’da borç batağındaki CHP’li Avcılar Belediyesi, Atatürk Stadı’nı açık oto pazarına çevirip kiraya verdi. Yüzsüzler TFF’ye başvurup “Hafta sonu maç vermeyin” dedi. Sporcular isyan etti.#İstanbulBelediyeBaşkanıİnce gibi komik hayaller kuran, Sizi gidi komik şeyler sizi

ATATÜRK İSMİNİ BİLE SİLDİLER

Belediye, Avcılar Belediye Stadyumu olan tesisin ismini değiştirerek Atatürk Stadyumu yaptı. Ardından kapalı tribünlere ''Atatürk'' ismi yazıldı. Ancak dün çekilen fotoğraflarda Atatürk isminin kaldırıldığı gözden kaçmadı.

KILIÇDAROĞLU'NDAN ÖVGÜLER

Kılıçdaroğlu, Ankara'da CHP'li belediyelerin katıldığı bir etkinlikte şunları söylemişti: İstanbul’un kimliği, görkemli tarihi yok olmuştur, ranta yenik düşmüştür. Kefes almak istiyorsanız CHP’li belediyelerin olduğu yerlere gideceksiniz. Kalktılar belediye başkanlarımıza saldırdılar ama halk sahip çıktı. Şehri rantiyeye teslim edenlere böyle bir saldırı yoktur. Rantla mücadele edenler için böyle bir risk vardır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?