banner30

banner29

Davutoğlu: Cumhurbaşkanı olmak isterim

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı olmak istediğini dile getirdi.

Siyaset 19.05.2021, 15:03
Davutoğlu: Cumhurbaşkanı olmak isterim

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Halk TV canlı yayınında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Türkiye'nin gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan Ahmet Davutoğlu, geleceğe en iddialı şekilde hazırlandıklarını söyledi.

"EN İLERİDEKİ HEDEF İÇİN.."

Siyasi realiteye bakarak hareket edeceklerini dile getiren Ahmet Davutoğlu, kendisini Cumhurbaşkanı adayı olarak görüp görmediğinin sorulması üzerine; "Eğer siyasette bu alana çıkmışsam, en ilerideki hedef için çıkarım. Cumhurbaşkanlığı dahil, sistemin tümünün Gelecek Partisi tarafından yönetilmesini düşünerek çıkarım. Siyasette, küçük bir parti olayım, pazarlıkların parçası olayım... Öyle olmaz siyaset. Siyasete girecekseniz, iddialı gireceksiniz. Hedef budur. " dedi.

Yorumlar (3)
ancak 1 ay önce
hela da kolonya pecete tutar ancak
vatandaş 1 ay önce
milletin alayı seroku bekliyor tayibin hayrına başbakan oldun kendini bi şey zanediyor önce bi mert ol sözünün arkasında dur nankör olma şahsi hırsın için fitne çıkarma ahiretde elimiz yakada olacak
yeloğlu 1 ay önce
"siyasette bu alana çıkmışsam ,cumhurbaşkanlığına da çıkmak isterim".Zavallı Davutoğlu ! Geldiğin makamlara hangi siyasi başarılarınla gelmiştin?Utanmaz nankör adam! o geldiğin makamalara seni REİS getirmişti.Adam olmadığını görünce de seni sepetlemişti.Kendini nimet olarak görmekten vazgeç.Rüyadan uyan..!
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?