banner29

Davutoğlu'ndan hükümete: Peki camiler neden ibadete kapalı?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, AVM'lerin bugün açılacak olmasına rağmen camilerin ibadete kapalı kalmaya devam etmesine tepki gösterdi ve “AVM’ye girmeyen virüs, camiye mi girecek? Uygulamalarınız tutarlı olsun” dedi.

Siyaset 11.05.2020, 11:07 11.05.2020, 11:18
Davutoğlu'ndan hükümete: Peki camiler neden ibadete kapalı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz Pazartesi günü normalleşme takvimini açıklayarak, berber ve kuaförlerin yanı sıra AVM’lerin de açılacağını duyurmuştu.

Bugün yürürlüğe girecek uygulamayla ilgili Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ‘tutarsızlık’ eleştirisinde bulundu.

'Uygulamalarınız tutarlı olsun'

Davutoğlu, normalleşme takvimi kapsamında AVM'lerin açılması kararı alınmasına, ancak camilerin ibadete kapalı kalmaya devam etmesine tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Davutoğlu, “Normalleşme süreci başlıyor AVM'ler açılıyor. İnsanların bir arada bulunması artık sorun değilse, peki camiler neden ibadete kapalı? Yok bir arada bulunma hala tehlike oluşturuyorsa AVM'ler neden açılıyor? AVM'ye girmeyen virüs, camiye mi girecek? Uygulamalarınız tutarlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (2)
Yasin Ö. 1 yıl önce
Bu ne kadar hatalı bir haber sayfası. Câmiler neden açılmıyor demek hükümete saldırmak mıdır?
habervakti.com safhını belirle...
seyfettin üçar 1 yıl önce
ne kadar nankör ve sefih bir gelecek vaad eden insanlar varmış safımızda. Ya Rab içimizdeki sefihler yüzünden bize azab edecek değilsin! inancımız TAM
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?