banner30

banner29

Davutoğlu'ndan kritik 'ziyaret' hamlesi!

AK Parti'den istifa eden eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu yarın parti merkezinde ziyaret edecek. Ziyaretin sebebi, tekrar genel başkanlığa seçilen Karamollaoğlu'na tebrik amaçlı olduğu yönünde.

Siyaset 06.11.2019, 21:13
Davutoğlu'ndan kritik 'ziyaret' hamlesi!

AK Parti'den ekibiyle beraber ayrılan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, yarın saat 13.30'da Karamollaoğlu'nu Ankara Balgat'taki parti merkezinde ziyaret edeceği öğrenildi. 

Davutoğlu'nun ziyaretinin, 3 Kasım'da Saadet Partisi 7. Olağan Büyük Kongresi'nde ikinci kez genel başkan seçilen Karamollaoğlu'nu hem tebrik ve hemde iade-i ziyaret amacı taşıdığı bildirildi. 

Görüşme sonrası her iki liderinde gazetecilere açıklamalarda bulunması bekleniyor. 

YENİ PARTİDEN VAZ MI GEÇTİ?

Yeni bir siyasi parti kuracağı iddia edilen Davutoğlu'nun, son yapılan anketlerle ve nabız yoklantılarıyla beraber yeni partiden vazgeçtiği yönünde bir iddia kulislerde ortaya atılmıştı. Zira araştırma şirketi Konsensus'un dün yayınladığı ankette, vatandaşın yüzde 79'unun yeni bir siyasi partiye gerek duyulmadığı verisini paylaşmıştı. Bu ziyaretin de, Davutoğlu cephesi için hep beraber Saadet Partisi çatısı altında siyaset yapmak çabası içerdiği de iddialar arasında.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?