banner5

banner29

'Dünyanın her tarafından üzerimize geliyorlar'

AK Parti'nin İstanbul adayı Binali Yıldırım seçimlerin tekrarlanma kararına ilişkin, "Dünyanın her tarafından aynen Gezi kalkışması gibi maalesef üzerimize geliyorlar" dedi.

Siyaset 09.05.2019, 22:28
'Dünyanın her tarafından üzerimize geliyorlar'

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Pendik'te Sanayici ve İş Adamları ile düzenlenen iftar yemeğinde konuştu.

Yıldırım'ın ifadeleri şu şekilde:

''Gerçekte mağdur olan benim.  Biz gürültü yapmadık, biz devlet adabı görmüş insanız. Bir konu hukuğa intikal ettiyse onun sonucu beklemek gerekiyor. Bir mağduriyet olmasaydı açılan iptal olan oyların sayılması oyların bir adaydan başka bir adaya kaydırılarak yazılması bu gibi konulardan sadece oyların yüzde 10'nu sayıldı ve aradaki fark yarıdan aşağı indi.

Hayatım boyunca hak etmediğim iş peşinde olmadım Düşüncem hep halka hizmet ve hakka hizmet olmuştur. Bu inançla çalıştım ve gayret ettim. Bundan sonra aynı anlayışla aynı titizlikle milletim bana ne görev verirse onu yapmaya gayret edeceğiz.

Bir kez daha bu seçimler vesilesiyle gördük ki çok dostumuz var. Dünyanın her tarafından 2013 Gezi kalkışması gibi maalesef üzerimize geliyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar. Bu millet her türlü oyunu bozmasını bilmiştir ve ülkesi için birliğini beraberliği güçlendirmiştir. Ben ülkeme ve milliyetime güveniyorum''.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?