Erdoğan'dan çok sert açıklamalar!

AK Parti İl Başkanlığı Teşkilat yemeğinde yaptığı konuşmada, Kuzey Irak'taki saldırıya değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugün Kuzey Irak'ta yanlış yapmak istediler, uçaklarımız kalktı, dağılmak durumunda kaldılar." dedi.

Erdoğan'dan çok sert açıklamalar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanlığı Teşkilat yemeğinde konuştu.

Erdoğan ardından AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı teşkilat yemeğine katıldı. Burada bir konuşma yapan Erdoğan, özetle şunları kaydetti:

"Cumhuriyetle birlikte kurulduk, biz Atatür'ün partisiyiz diyenler yerlerde sürünüyor. FETÖ şantajlarıyla yolumuzu kesmeye çalışanlar bu seçimlerde de durmayacaklar. Hassas başlıklar üzerinden alevlendirilmek istenen tartışmalar bizi nelerin beklediğini gösteriyor. Bölücü örgütün seçim dönemi için çeşitli hazırlıklar yaptığı görünüyor. Ama bunlar artık geçerli değil. Bugün Irak tarafında bir yanlış yapmak istediler. Uçaklarımız, SİHA'larımız kalktı ve hepsi dağılmak zorunda kaldı.


"İTTİFAKIMIZ PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR"

AK Parti'nin tökezlemesi demek Türkiye'nin sarsılması demektir. Bizim MHP ile azami müştereklerimiz var. CHP'nin yanındakilerle ittifakı ise azami bir şer ittifakıdır. 24 Haziran seçimlerindeki başarımızla Türkiye düşmanlarının heveslerini kursaklarında bırakmıştık. Bu başarıyı 31 Mart seçimlerine de taşıyarak ülkemizin beka sancağını yükseltmeye devam edeceğiz. İnşallah pazara kadar değil mezara kadar bir ittifakı sürdürürüz."

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 20:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5