banner29

Erdoğan kenevir merkezini işaret etti!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vezirköprü'de kenevir üretimini yoğun bir şekilde devam ettireceklerini belirterek, "Bundan böyle Vezirköprü bu işin merkezi olacak." dedi.

Siyaset 19.01.2019, 17:16
Erdoğan kenevir merkezini işaret etti!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Yaşar Doğu Spor Salonu'nda düzenlenen "AK Parti Samsun Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı"nda konuştu.

Mustafa Demir'i daha önce Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yaşar Doğu Spor Salonu'nda partisinin 17 ilçe belediye başkan adayını duyurdu.

AK Parti, Samsun'da 19 Mayıs, Bafra, İlkadım, Kavak, Salıpazarı, Tekkeköy, Vezirköprü ve Yakakent olmak üzere 8 ilçede mevcut belediye başkanlarını yeniden aday olarak gösterdi.

MHP adaylarına destek

31 Mart 2019’da yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde yarışacak ilçe belediye başkan adaylarını tek tek sahneye çağırıp tanıtan Erdoğan, Cumhur İttifakı çerçevesinde Alaçam’da MHP’nin adayı İlyas Acar’ı, Pazarcık’ta da Şerif Kılağuz’u desteklediklerini söyledi.

Erdoğan, “Herhangi bir şüphe olmadan AK Parti adayı neyse MHP adayı odur. Birliğimizi beraberliğimizi güçlü bir şekilde ortaya koyacağız Cumhur İttifakıyla.” dedi.

"Vezirköprü'de kenevir ekimini yoğun bir şekilde sürdüreceğiz"

Vezirköprü adayını açıklarken Erdoğan, ilçede kenevir ekimini yoğun bir şekilde sürdüreceklerini ifade etti. Erdoğan, "Bundan böyle Vezirköprü bu işin merkezi olacak. Endüstrisini de inşallah buralarda kurarak atletiyle, fanilasıyla, gömleğiyle bunun tekstilini burada yapacağız." dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?