Fatih Erbakan Partisinin ilk Mitingini Eyüp Sultan'da yapacak!

Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Dr. Fatih Erbakan babası gibi zora ve meşakkate talip olarak partisini 23 Kasım 2018’ da kuruluş dilekçesini Ankara ‘da iç işleri bakanlığına verecek.

Fatih Erbakan Partisinin ilk Mitingini Eyüp Sultan'da yapacak!

Milli Görüşün ikinci 40 yılı sloganı ile yola çıkan Dr. Fatih Erbakan ve arkadaşları ekonomide ters giden gidişata dur demek için ellerini taşın altına koyarak partilerinin kuruluş aşamasının son anına geldiler. İstanbul’un Manevi Fatihi Ebu Eyüp El Ensari’nn huzurunda Bismillah deyip çalışmalar başlayacak Resmi kuruluştan hemen sonra Eyüp Sultan ‘da çalışmaya başlanması çok manidar ve önemli olarak görülen ilk mitingin böyle kutsal bir alanda yapılıyor olması da tarihi bir önem arz ediyor. Toplumun tamamına hitap edeceği söylenen yeni siyasi partinin ilk Genel seçimlere gireceği ve toplumun önemli kesiminden oy alacağı şimdiden ifade ediliyor. İl ve ilçe yönetimlerine girmek için yoğun başvurular devam ediyor Yeni kurulacak partiye yakın isimlerden alınan bilgilere göre 23 Kasım'da resmi kuruluşu yapılacak olan partinin belde, ilçe ve il yönetimlerine girmek için yoğun başvuruların devam ettiği söyleniyor.

24 Kasım 2018 ‘de Öğle namazına müteakip Eyüp Sultan Camii'sinde öyle namazına müteakip cami çevresinde kurucu genel başkan Dr. Fatih Erbakan’ın ilk Mitingini yapacağı etkinliğe herkesin davetli olduğu ifade edildi.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 13:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5