banner29

Haliç, CHP'yle birlikte eski günlerine geri döndü!

Bir dönem masmavi görüntüsüyle görenleri kendine hayran bırakan Haliç son günlerde siyaha büründü.

Siyaset 12.06.2020, 15:53
Haliç, CHP'yle birlikte eski günlerine geri döndü!

Haliç'te kirlilik üst seviyelere çıktı. Korona salgını yasaklarının hafiflemesiyle birlikte Haliç'in etrafına giden vatandaşlar, kötü kokular nedeniyle rahatsız olmaya başladı.

Geçtiğimiz yıllarda ördeklerin yüzdüğü, balıkların çeşitlilik kazandığı Haliç, masmavi görüntüsüyle insanlara huzur veriyordu.

"YILLAR ÖNCE CAMLARI AÇAMAZDIK"

2 kızı ile birlikte sahile yürüyüşe giden Yüksel Şeker, “Haliç, önceden böyle çamur değildi birkaç gün önce fark ettik. Bugün de böyle olmuş koşuya geldiğimde fark ettim. Nedenini bilmiyorum ama çok kötü görünüyor. Her zaman temiz olmasını isterim. Yetkililerden önlem almasını istiyorum. Yıllar önce çok kötüydü biz camları açamazdık” şeklinde konuştu.

"YILLAR ÖNCEKİ HALİÇ..."

Koray Bige ise, “İç açıcı bir görüntü değil. Sahili üzerinde piknik ve yürüyüş yaptığımız yerler temiz gözüküyor ama deniz için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bana yıllar önceki Haliç’i nispeten de olsa anımsattı” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
ADİL SARMUSAK 9 ay önce
NASREDDİN HOCA EŞŞEĞİNE BİNMİŞ GİDERKEN ,EŞŞEK NERDE BİR EŞEK DIŞKISI GÖRÜYORSA KOKLAMAYA BAŞLIYOR.HOCADA İNİP O DIŞKIYI ALIYOR. AKŞAM OLUNCA EŞŞEĞİ AHIRA ÇEKİP BAĞLIYOR VE TOPLADIĞI EŞŞEK DIŞKISINİ YEM TORBASINA DOLDURUP EŞŞEĞİN KAFASINA TAKIYOR .EŞŞEK UFF PUFF ETMEĞE BAŞLIYOR. HOCA. -OLA EŞŞEK SEN BEĞENDIN BENDE ALDIM ŞİMDİ NİYE UFFF PUFF EDİYORSUN DER.ANLIYAN ANLAR.
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?