HDP, CHP ve İYİ Parti'nin ardından Karamollaoğlu'ndan da erken seçim açıklaması

HDP, CHP ve İYİ Parti'nin ardından Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da erken seçim açıklamasında bulundu.

HDP, CHP ve İYİ Parti'nin ardından Karamollaoğlu'ndan da erken seçim açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi’nin 7'inci Olağan Büyük Kongre sonrası gerçekleştirilen ilk Genel İdare Kurulu Toplantısında konuştu.

Karamollaoğlu, Türkiye'nin seçime gideceğini belirterek "Şu anda içinde bulunduğumuz şartlara geldiğimiz zaman da şunu görelim; öyle geliyor ki bana bu Genel İrade Kurulu döneminde Türkiye büyük ihtimalle seçime gidecek. Elbette iktidar bunu sonuna kadar da götürebilir. Yarın da seçim yapabilir. Ama şartlar sanki iki sene civarında seçimin olabileceği kanaatini biz de doğuruyor. Onun için de çalışmalarımızı hızlandırmaya, ülkenin problemlerinin tamamını göz önüne alarak nasıl çözeceğimiz konusunda hedeflerimizi belirmeye sonra da bu hedeflerin gerçekleşebilmesi için çalışma metotlarımızı tespit etmeye mecburuz" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
S.altin
S.altin - 7 ay Önce

Tabi secim olsun partiler odenek alsin. Paraları bitmiştir. Nede olsa vatandasin ne dedigi onemli degil. Muhalefetin başındaki denyolara bak

SIRADAKİ HABER

banner5