banner30

banner29

İmamoğlu, Fransızlar'a konuştu: Devrim yapacağız!

YSK'nın İstanbul kararının ardından AFP'ye konuşan Ekrem İmamoğlu, "Demokrasi kavgası veriyoruz, sonuca ulaştırdığımızda devrim olacak" dedi.

Siyaset 09.05.2019, 16:51
İmamoğlu, Fransızlar'a konuştu: Devrim yapacağız!

Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin iptal ve yenileme kararının ardından tartışmalar sürüyor.

Konuyla ilgili AFP'ye açıklamalarda bulunan İmamoğlu, YSK'nın seçim kararını yorumlayarak şunları söyledi:

"Bizim şu anda yaptığımız şey bir demokrasi kavgası ve demokrasi seferberliğidir. Sonuca ulaştırdığımızda ise bu tabii ki de bir devrim olacak. YSK'nın söz konusu 7 üyesi tarihte birer kara leke olarak yerlerini aldılar, ancak bunu düzeltmek de bizim görevimiz, mücadeleyi sürdüreceğiz."

Yorumlar (1)
AKINCI 2 yıl önce
İmamoğlu; Süleymancı, fetocu, kripto bir projedir. Abd Akpartiyle yollarını çoktan ayırmıştır, Erdoğanı iktidardan düşürmek istemektir. Bunun için içerdeki adayı imamoğlunu desteklemektedir. İSTANBUL SEÇİMLERİNDE ÇİFT OY KULLANILDI, DÜŞMAN PUSUDA YİNE ÇİFT OY KULLANACAK FARKLI SEÇİM BÖLGELERİNDEN SEÇMEN TRANSFER EDECEKTİR. Akparti kuru gürültü olarak değil, TEHLİKE büyük olduğu için sandık müşahitleriyle, emniyetle seçmenlerin seçim bölgelerinin incelenmesiyle gereken bütün tedbirleri almak zorundadır. Bu seçim kaybedilirse AKPARTİ DAĞILMA SÜREÇİNE GİRECEK HIZLI BİR ÇÜKÜŞ KAÇINILMAZ OLACAKTIR. Allahın da bir hesabı vardır. Önce tedbir alınmalıdır Ardından Takdir Allaha bırakılmalıdır. Akparti hırsız yolsuz uzun yılar görevde makamda kalmış broklarları (üst kurumlardaki tepe yöneticileri ve bütün kamu kurumlarındaki üst yöneticileri hırsız arsız olanları derhal temizlemelidir. işe yaramaz vekillerini samimiyetsiz bakanlarına yol vermelidir. sağlam dürüst vekillerle yoluna devam etmelidir.
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?