banner29

İmamoğlu'na şok! İlk 10'a bile giremedi...

ORC Araştırma Şirketi 'en başarılı' büyükşehir belediye başkanlarının anket sonuçlarını paylaştı. Sonuçlara göre, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin yüzde 62.7 ile birinci sırada yer alırken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ise ilk 10 ismin yer aldığı listeye giremedi.

Siyaset 14.05.2020, 15:27
İmamoğlu'na şok! İlk 10'a bile giremedi...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ORC'nin 'Son 1 yılın en başarılı büyükşehir belediye başkanları' araştırmasında ilk 10'da kendine yer bulamadı.

Anket sonuçlarına göre, son 1 yılın en başarılı belediye başkanı yüzde 62.7 ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin oldu.

​İkinci sırada yüzde 60.6 puanla Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, üçüncü sırada ise Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün yüzde 58.1 puanla yer aldı.

Mansur Yavaş 5. sırada

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş yüzde 56.3'le beşinci olurken, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer yüzde 53.3 puanla 9. oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ise ilk 10 ismin yer aldığı listeye giremedi.

En başarılı ilçe belediye başkanları

Öte yandan son 1 yılın en başarılı büyükşehir ilçe belediye başkanları sıralamasında Mamak Belediye Başkanı Murat Köse birinci oldu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?