banner29

İmamoğlu'ndan yeni ittifak! Hedef Kaftancıoğlu

İstanbul'da CHP ilçe başkanlığı seçimleri öncesi, Ekrem İmamoğlu yeni bir ittifak kurdu. İmamoğlu, eski İl Başkanı Cemal Canpolat'la birlikte Canan Kaftancıoğlu'nu engellemeye çalışacak.

Siyaset 20.12.2019, 10:20 20.12.2019, 10:28
İmamoğlu'ndan yeni ittifak! Hedef Kaftancıoğlu

CHP’de ilçe başkanlığı yarışı başlıyor. Kaftancıoğlu’nu devirmek isteyen İBB Başkanı İmamoğlu ve eski İl Başkanı Cemal Canpolat ittifak kurdu.

CHP’de mahalle delege seçimlerinin bitmesinin ardından ilçe başkanlığı seçimleri bu pazar başlıyor. CHP içerisindeki yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre sahaya inen eski il başkanlarından Cemal Canpolat’ın delege seçimlerinde etkileyici olduğu iddia edildi. Akşam'ın haberine göre, İlçe başkanlığı seçimlerinde de yoğun kulis faaliyetlerinde bulunan Canpolat’ın, İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na yakın isimleri devirebilmek için ilçelerde güçlü aday arayışına girdiği belirtildi.

İMAMOĞLU DESTEK

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun son günlerde anlaşmazlık yaşadığı Kaftancıoğlu’na karşı Canpolat’ı destekleyeceği kulislere yansıdı. Canpolat’ın ilçelerde istediği adayları başkan yaptırdığı taktirde tüm gücüyle il başkanlığı seçiminde Kaftancıoğlu’na rakip olacağı konuşuluyor. Kaftancıoğlu ise birkaç ilçede yapılacak değişiklikle birlikte bütün başkanların yeniden seçilebilmesi için delegelerle kulise başladı. Kaftancıoğlu ve kurmayları, ilçelerde olası bir sürprizin yaşanmaması için gece gündüz çalışıyor.

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Çok Karip Çebhe 4 Böyük Belediye Aldı Yoksa HDP Belediyeleri Yönetir İMAMOĞLU MANSUR VE DİGERLERİ ONLARIN KUKULASIMI ALLAH SİZİN BELANIZI VERSİN İBLİSLER ÇEBHE TÜRK HALKIN NE HALE SALDI İNDİDE DEMİRTAÇ HABİSDEN ÇIKSIN DEYİR YOKSA YENİ PLANIZ İMAMOĞLUN LİDER İSTANBULA BAŞKAN DEMİRTAÇI GETİRMEK İSTEYİRSİNİZ İBLİSLER MASKALARIN ALTINDA DAHA BÖYÜK PLANLAR SAKLAMISINIZ
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?