banner5

banner29

İP'li Yasin Öztürk, Nedim Şener'e küfrettiği için pişman oldu

İP Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, twitter adresinden gazeteci Nedim Şener'e ettiği küfrün ardından pişman olduğunu dile getirdi.

Siyaset 24.11.2019, 23:00
İP'li Yasin Öztürk, Nedim Şener'e küfrettiği için pişman oldu

Twitter üzerinde gazeteci Nedim Şener'le tartışmaya giren İP Denizli milletvekili Yasin Öztürk ettiği çirkin küfrün ardından pişmanlık içeren bir yazı paylaştı.

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Öztürk şu ifadeleri kullandı:

1-Bedeller ödeyerek kurulmuş, Türkiye ve Türk Milleti’nin geleceği için mücadele eden İYİ Parti’ye yapılan taarruz ve saygısızlıklar, iyi ve cesur insanların sabrını taşırır noktaya gelmiştir.

2- Bu minvalde, kendini gazeteci zanneden bir saray cambazının, partimize “İP” diye seslenmesi de,bardağı taşıran damlalardandır. Hepimiz insanız. Ve sabrımızın da sınırı var.Ancak konumum gereği,kamuya açık olan sosyal medya alanında sabredebilmeliydim.

3-Herkese anladığı dilden cevap vermenin gereğine inanmakla birlikte,Nedim Şener adlı cambazın ,hakaretamiz tavrına verdiğim yanıtın onun yaptığı kutuplaşma üslubuna düştüğünü itiraf etmeliyim.İşin özeti,kıymetli vatandaşlarımızın affına sığınıyor ve diyorum ki;Demeseydim İYİydi.

NE OLMUŞTU?

Twitter adresinde açıklamalarda bulunan Şener, İYİ Parti'yi kısaca İP olarak ifade etmesinin ardından Öztürk, ' Ağababalarına bile İYİ demeyi öğrettik , sana da bir gün İYİ demeyi s .. s.. öğreteceğiz.' ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?