banner29

İYİ Parti'ye büyük şok! İlçe yönetimi AK Parti'ye geçti...

Geçtiğimiz hafta İyi Parti'den istifa eden Nusaybin İlçe Başkanı Murat Turan ve yönetim kurulu üyeleri düzenlenen törenle Ak Parti'ye katıldı.

Siyaset 03.01.2019, 12:34
İYİ Parti'ye büyük şok! İlçe yönetimi AK Parti'ye geçti...

Mardin'de İyi Parti'den istifa eden Nusaybin ilçe yönetimi Ak Parti'ye geçti. Nusaybin'de İyi Parti'den geçen hafta istifa eden İlçe Başkanı Murat Turan ile yönetim kurulu üyeleri, parti binasında düzenlenen törenle Ak Parti'ye geçti. 

AK PARTİ İL BAŞKANI'NDAN AÇIKLAMA GELDİ

Eski İyi Parti İlçe Başkanı Murat Turan ve arkadaşlarının Ak Parti saflarında siyasete devam edeceğini dile getiren Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, partisinin Nusaybin'de güçlendiğini ifade etti. 

İyi Parti'den Ak Parti'ye geçen Murat Turan ise ilçe yönetiminin tamamının İyi Parti'den istifa ettiğini söyledi.

'BÖLGE VE ÜLKE ŞARTLARINI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURDUK'

Ülke olarak tarihi bir süreçten geçildiğine işaret eden Turan, şöyle konuştu:

"Milletimizin geleceğinin teminat altına alınmaya çalışıldığı bu dönemde siyasiler de üzerine düşeni yapıp toplumu aydınlatmalıyız. Bölge ve ülke şartlarını göz önünde bulundurduğumuzda İyi Parti'nin, HDP'nin ve CHP'nin bu millete fayda sağlamayacağına kanaat getirerek mensubu bulunduğumuz İyi Parti'den istifa ettik ve sizin huzurunuzda Ak Parti'ye katılımımız gerçekleştiriyoruz."

Daha sonra Başkan Kılıç, İlçe Başkanı Mehmet Latif Özel ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Ak Parti'ye geçenlere rozetlerini taktı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?