İYİ Partili Hasan Subaşı'dan HDP'ye destek mesajı!

İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP'ye husumet duyması için bir neden olmadığını söyledi

İYİ Partili Hasan Subaşı'dan HDP'ye destek mesajı!

İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, konuk olduğu programda "Ben Demirtaş’ın hukukçusu, avukatı değilim. HDP’nin de avukatı olamam. Ama husumet duymam için neden yoktur. Rakip partilerdir, övemem de. Hiçbirini övemem, şeytanlaştıramam, husumet duyamam.” şeklinde skandal sözler sarf etti.

"Demirtaş tabii ki tahliye edilmeli"

Subaşı, "Demirtaş Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) karar verdiğinde tahliye edilmeliydi. Bu fazladan oldu. Tabii ki tahliye edilmeli." iddialarında bulunarak bir skandala daha imza attı.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2020, 16:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aslı
Aslı - 2 ay Önce

hdpliler akpye geçebilir ama iyi partiye asla geçmez. buda bir gerçek.akp nin oyları düşmektedir ve yeni cinlilik düşünmekte seçim sistemini değiştirmektedir.acaba akp seçimi kaybederse şu başkanı merak ediyorum hali ne olur! Allah tan dilerim inşsAllah kaybeder ve ismi silinir artık tv.de görmeye bile tahammülümüz kalmadı.sevilmiyorsun artık!!

KARLI DAĞLAR
KARLI DAĞLAR - 1 ay Önce

Yuh artık. 40 yıldır binlerce askerimizi, polisimizi, çoluk çoluk demeden insanları katletmiş bir terör örgütünün uzantısı partiye husumetim yok diyor. Burnundan gelsin devletten aldığın maaş. Bizde seni muhafazakar insan diye yıllarca DYP de belediye başkanı seçtik. Bir de milliyetçi-muhafazakar diye milleti kandırıyorsun. İnşAllah 40 bin şehidin yakınlarının bedduaları seni kahreder...

SIRADAKİ HABER

banner5