İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın kızı çakarlı araçla kuralları ihlal edip, şov yaptı!

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'ın kızı Dilara Türkkan, sirenli ve çakarlı makam aracıyla kuralları ihlal edere emniyet şeridini kullandı. O anları sosyal medya hesabından yayınlayan Türkkan'a büyük tepki geldi.

İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın kızı çakarlı araçla kuralları ihlal edip, şov yaptı!

Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün babasının Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne sarıkla gelmesini eleştiren İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'ın modacı kızı Dilara Türkkan, Çengelköy'deki evinde yılbaşı partisi vermişti.

Dilara Türkkan'ın Instagram hesabından naklen yayınladığı parti, partideki farklı kişiler tarafından da yayınlanmıştı. Partide kadın kılığına girmiş bir erkeğin dans etmesi dikkat çekmiş, görüntüler kısa sürede sosyal medyayı sallamıştı.

Çakarlı sirenli araçla emniyet şeridi ihlali

Dilara Türkkan bu kez emniyet şeridinden siren sistemli bir araçla hızla gittiği ve trafiği ihlal ettiği görüntülerini Instagram hesabından yayınladı. Dikkat çeken görüntüye arkadaşlarını etiketleyen Türkkan'ın hızla bir yere yetişmek için babasının forsunu kullanarak emniyet şeridini kullandığı değerlendirildi.

"Yetiştiririm demiştim"

Türkkan'ın bir sonraki paylaşımına ise etiketlediği arkadaşlarıyla fotoğrafını koyarak 'Yetişirim demiştim' demesi dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2020, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5