banner30

banner29

Karamollaoğlu: Marifet gaz bulmak değil, o kaynağı...

Türkiye tarihinin enerjide en büyük keşfi olan Karadeniz'deki doğalgaz rezervi hakkında Temel Karamollaoğlu, doğal gaz bulmanın marifet olmadığını söyledi.

Siyaset 26.08.2020, 18:08 26.08.2020, 18:11
Karamollaoğlu: Marifet gaz bulmak değil, o kaynağı...

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Balgat Eğitim Merkezi’ndeki basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Saadet Lideri'nin gündeminde ise Karadeniz'de Türkiye tarihinde bulunan, en büyük doğalgaz rezervinin keşfi vardı.

Türkiye'nin sondaj gemisi Fatih, Karadeniz'de 320 milyar metreküplük doğalgaz rezervi keşfederek büyük bir hayalin başlangıcına imza attı.

"MARİFET DOĞALGAZ BULMAK DEĞİL"

Temel Karamollaoğlu, Karadeniz’deki doğalgazın bulunmasının marifet olmadığını söyleyerek "Milleti, Karadeniz'de bulduğumuz gaz bizim bütün problemlerimizi çözecek kanaatine getirmeye çalışıyorlar. Bizim böyle bir kaynağı bulmuş olmaktan dolayı sevinmemiz elbette gerekir. Ancak marifet o kaynağı bulmak değil, o kaynağı millet hizmetine sunabilmektir." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Mustafa 8 ay önce
Marifet muhafazakarim deyipte CHP ye oy vermek olsa gerek
SELİM Ekinci 8 ay önce
Ne zaman iyi bir şey yapılırsa birileri itibarsızlaştırma için kırk takla atıyor sonra ha sıkışması nedeniyle bas bas bağırıyor istemezükçülüğün niçin....
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?