banner5

banner29

Kılıçdaroğlu: Demirtaş'ı tıpış tıpış serbest bırakacaksınız!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, iktidarın AİHM'in Selahattin Demirtaş kararını uygulamaktan başka çaresi olmadığını söyledi.

Siyaset 29.12.2020, 20:20
Kılıçdaroğlu: Demirtaş'ı tıpış tıpış serbest bırakacaksınız!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, televizyonların Ankara temsilcileri ile yıllık değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Burada gündeme ilişkin birçok konuda açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'la ilgili verdiği tahliye kararına yönelik iktidarın tutumunu eleştirdi.

"TIPIŞ TIPIŞ UYGULAYACAKSINIZ"

İktidarın kararı uygulamaktan başka çaresi olmadığını söyleyen Kılıçdaroğlu, "Hem devlet olarak uluslararası sözleşmenin altına imza atacaksınız, sonra dönüp 'AİHM kararını uygulamam' diyeceksiniz. Bunun faturası Türkiye'nin önüne gelir. Ama ben söyleyeyim. Tıpış tıpış uygulayacaklar, başka seçenekleri yok." dedi.

Yorumlar (3)
tugo 1 ay önce
Kemal... senin ligin değil orası... sen fazla yorma, yoksa ilaç milaç ta bulamayız sonra sana...
Ahmet 4 hafta önce
Kemal kardes O günler gectiii
Millet aslina dönme yolunda Ha sana bir Kardes tavsiyesi Sende aslina dön yoksa yolun sonu hüsran
Gazi̇ Pusat 4 hafta önce
kına yakacak galİBA, BU MU MUHALEFET TAYYİP BEYİN NEYE KAZANDIĞINI HAZMEDEMEYENLERE DUYURULUR. BİRAZ MİLLİ OLUN YQHU YQLQNCIKTAN DA OLAS.SANA İKTİDAR VERMEYEN MİLLETİME TEŞEKÜLER..
AMA BU İKİTDARDA AYAĞINI DENK ATMIYOR...NAKAMLARI DENETLEMİYOR.AHLAJ AİLE ÇÖKTÜ ZİNA HALLA SERBEST SAPIK SÖZLEŞMELERE BAĞLAMIŞ KADININ NAMUSUNU..
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?