banner29

Kılıçdaroğlu'ndan çirkin ifade: Topuğunuz kıçınızda...

Partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ağzını bozarak hükümete yönelik 'Topuğunuz kıçınızda Putin'e koşuyorsunuz' ifadelerini kullandı.

Siyaset 03.03.2020, 16:23 03.03.2020, 16:30

Partisinin grup toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Putin ile görüşmesiyle ilgili "Topuğunuz kıçınızda Putin'e koşuyorsunuz." ifadelerini kullandı.

İşte Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının o bölümü:

 "Bunlar mı vatansever, bunlar mı Türkiye'nin çıkarını savunacakalar? Emperyal güçlerin maşası olanlar Türkiye'yi düzlüğe çıkaramazlar. Putin'e telefon eder, Merkel'e telefon eder, Trump'a telefon eder. Onlar gelip vururlar, kendisi ayaklarına koşar. Benim askerimi vuran kim olursa olsun benim düşmanımdır. Ben niye onların ayağına gideyim? Topuğunuz kıçınızda Putin'e koşuyorsunuz. Hiç kimse unutmasın, Mısır'daki sağır sultan da duysun. Biz saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile açtık. Çünkü biz Cumhuriyet Halk Partisi'yiz. Bizim vatan, bayrak sevgimşiz lafla değildir."

Yorumlar (5)
Tuğrul 1 yıl önce
Şu mübarek aylarda senin Allah belanı versin. Siyonist maşası, İngiliz artığı, kılıç artığısın sen.
F.S.V 1 yıl önce
15 Temmuz da gördük , kimin topuğu kimin kıçında olduğunu
Melike yıldız 13 ay önce
Doğru demiş
Adem 13 ay önce
PKK bize saldırıyor ASKERİMİZİ ŞEHİT ediyor kılilıçtaroğlu PKK nın hasta ziyaretine gittik diyor ypg yi terör örgütü görmüyoruz diyor bu ne pehriz ne lahana turşusu hasta adamdan siyasetçi
Olmaz zaten yalan söyleme hastalığı var
canan 8 ay önce
ezelden beni çekiyorlar toprak mı kan mı çekiyor bilmem belki soyları bulaştı bir şekilde bana ama kendime çok yakın buluyorum bu ırkı.
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?