banner29

Kılıçdaroğlu'nun bahsettiği yasa dışı uygulamalar içine giren bakan kim? ABD'nin neden hedefinde?

Araştırmacı gazeteci Emre Erciş, ABD'nin Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu üzerinden Türkiye'ye karşı operasyon çekeceğini öner sürdü. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun da salı günü düzenlenen grup toplantısında söz konusu operasyonun ipuçlarını verdiğini belirtti.

Siyaset 08.11.2019, 22:25 09.11.2019, 13:03
Kılıçdaroğlu'nun bahsettiği yasa dışı uygulamalar içine giren bakan kim? ABD'nin neden hedefinde?

Son günlerde twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken araştırmacı yazar Emre Erciş, Türkiye üzerinden oynanan yeni bir oyun olduğunu öne sürdü.

KILIÇDAROĞLU GRUP TOPLANTISINDA BAHSETTİ

Salı günü grup toplantısında açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ''Şimdi yeni bir şey daha geldi, bir bakanın adının bazı uluslararası yasa dışı uygulamalara, ahlak dışı uygulamalara karıştığı yönünde haberler geliyor. Bunları dikkatle izliyoruz.'' açıklamasında bulunmuştu. Kılıçdaroğlu'nun söz konusu açıklamada kimi kastettiği merak konusu olmuştu.

ÇAVUŞOĞLU ÜZERİNDEN TÜRKİYE'Yİ HEDEF ALACAKLAR

Kılıçdaroğlu'nun iddiasını twitter adresi üzerinden değerlendiren Erciş, adı geçen bakanın Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu olduğunu iddia etti. OCCRP (Organized Crime and Corruption Reporting Project/Organize Suç ve Yolsuzlukların Haberleştirilme Projesi) kısa bir süre önce Çavuşoğlu'nun “Hapsburg Group” adına 2012-2013 yılları arasında lobi faaliyeti yürüttüğünü iddia etmişti. Böylece ABD, CIA ve Soros'un içinde bulunduğu bir yapının harekete geçtiğini belirten Erciş, Çavuşoğlu üzerinden Türkiye'ye karşı derin planların döndüğünü öne sürdü.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?