banner29

MHP 'Biz biriz siz hepiniz' sloganını kullanacak

MHP, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimleri çalışmalarına başladı. Türkiye gazetesinde yer alan habere göre parti, bu süreçte 'Biz Biriz Siz Hepiniz' sloganını kullanacak.

Siyaset 14.05.2019, 10:51
MHP 'Biz biriz siz hepiniz' sloganını kullanacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, perşembe günü Siirt, Bitlis, Van, Diyarbakır, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Çorum, Muş, Kayseri, Konya, Çankırı, Elâzığ, Yozgat, Bingöl ve Batman il başkanları ile toplantı yapacak.

Ardından il başkanları çalışmalar için İstanbul’a gidecek. 

KURMAYLARI İŞİN BAŞINA KOYDU

Türkiye gazetesinden Ebru Karatosun'un haberine göre, hemşehri stratejisiyle çalışmaları yürütecek olan MHP, yol haritasını da belirledi. İstanbul’un üç bölgesinde birer genel başkan yardımcısı görevlendirildi. Bahçeli, kendisine en yakın isim olan Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın’ı genel koordinatörlüğe getirdi.

MHP lideri, İzzet Ulvi Yönter’i birinci bölge koordinatörü, Feti Yıldız’ı ikinci bölge koordinatörü, İsmail Faruk Aksu’yu da üçüncü bölge koordinatörü olarak görevlendirdi. 

MHP’nin ilk hedefi sandığa gitmeyen seçmen olacak. Sandığa gitmeyen yaklaşık 1 milyon 700 bin, oyu geçersiz olan yaklaşık 300 bin vatandaşla ilgili hem söylemsel hem de siyasi eylem bazında çalışmalar yapılacak.

Seçmene ulaşmak için İstanbul’un en işlek noktalarına ‘üç hilalli’ stantlar kurulacak. MHP mitinglerden daha çok 'hemşehri ve dost sohbetleri' yapacak. Teşkilat bu çerçevede İstanbullu’ya ‘iftar sonrası çaya bekleriz’ çağrısını yapacak. MHP, 23 Haziran sürecinde “Biz Biriz Siz Hepiniz” sloganı kullanacak. 

Yorumlar (2)
ALİ. 2 yıl önce
BİR OLDUĞUNUZU BİLİYORUZ.sandıkta,defterinizi beraber düreceğiz.iki parti olmayın.birleşin.nasıl olsa memlekete hayrınız yok.başkasına kerek yok.ülkeyi AKP ile siz bölersiniz.toplum bölündü ve kutuplaştı ise ,ülke de bölünür.
fikret boduroğlu 2 yıl önce
ha AKP,ha MHP .ikisi aynı şey.birleşsinler .kalabalık yapmasınlar.toplumu bunlar böldü.bölünen toplum ülkenin bölünmesini getirir.ülkeyi de bular böler.bakmayın ülkenin beka sorunu var dediklerine.bu partilerin ve liderlerinin beka sorunu var.bunların işin,sandıkta bitirmek,farzdır.
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?