banner30

banner29

'Milli bekaya inanmayanlarla 31 Mart'ta hesaplaşacağız'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Tokat'ta vatandaşa seslendi.

Siyaset 21.03.2019, 19:54
'Milli bekaya inanmayanlarla 31 Mart'ta hesaplaşacağız'

İşte Bahçeli'nin konuşmasından satır başları:

"Tokatlı her zaman kendisine yakışanı yapmıştır. Doğrunun ve hakkaniyetin yanında durmuştur. 31 Mart mahalli idareler seçimine birbirinden değerli adaylarımızla katılacağız. Tokat'ın yükselişi için elimizi taşın altına koyacağız. Tokat'ın hak ettiği, layık olduğu muhkem ve muteber seviyelere çıkaracağız. İradeniz irademizdir, istikbaliniz emin ve ehil ellere emanettir. Bugüne kadar Tokat'a hizmet eden her kardeşimize müteşekkiriz. Tokat için taş üstüne taş koyan herkesten Allah razı olsun. Hizmet ve eserleri inkar etmeyiz. Tokat için çarpan yürekleri yok sayamayız. Çamlıbel beldemizin ilçe yapılması emelimizdir. Tokatlı köylümüzün sulama sorununu yakından takip ediyoruz.

HELALLEŞMEYE HAZIR OLDUĞUM İP'Lİ KARDEŞLERİM DESTEK VERECEK

Aklımızda hep Türkiye, gönlümüzde Tokat bulunmaktadır. Diliyoruz ki, Tokat büyüsün, kalkınsın, zenginleşsin. Tokat Cumhur İttifakı kapsamında olmasa da AK Partili kardeşlerimizle siyasi yarışımız demokratik ve ahlâki ölçülere uygun olacaktır. Üslubumuza dikkat edeceğiz. Çünkü biz Cumhur İttifakı'yız, Türkiye'nin parlak geleceğiyiz. AK Partili kardeşlerimizle beraber yürüyoruz. Cumhur İttifakı'nın başarısı için mücadele ediyoruz. CHP'ye oy veren kardeşlerim ümit ediyorum ki, bu mücadeleye destek vereceklerdir. Helalleşmeye hazır olduğum İP'e oy veren kardeşlerim de bu mücadeleye destek olacaktır. Gönül kırmak değil, gönüller yapmaktır maksadımız.

NEVRUZ BAHAR BAYRAMI BARIŞI VE UYANIŞI SEMBOLİZE EDER

Varsın çıkarcılar güç birliği yapsınlar, zillete düşen çıkar birliği kursunlar. Bizim duruşumuz, kardeşimiz alayına yetecek, diz çöktürecektir. Bölünmede huzur yoktur, kutuplaşmada umut yoktur. Bir olalım, diri olalım, güçlü olalım, birlikte Tokat olalım. 31 Mart'ta üç hilalin altında toplanacak mısınız? Sizlerle övünüyorum, Tokat'la gurur duyuyorum. Bu evetler Tokat'ın güvencesidir. Bugün 21 Mart Türkün bayramıdır. Nevruz birliği, dirliği, barışı ve uyanışı sembolize eden tarihi bir gündür. Türk milletini ortak sevinç ve huzurda, ülkü ve dostlukta buluşturan kaynaşma vesilesidir. Bugün de en büyük dileğim milli bekamızın sonsuza kadar var olmasıdır. Bu gerçeğin ışığında tarihi, coğrafyası, şiiri ve şarkısı, gelenek ve görenekleriyle Türklüğün bayramını yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak hepimizin görevidir.

MİLLİ BEKAYA İNANMAYANLARLA 31 MART'TA HESAPLAŞACAĞIZ

Nevruz ruhuna aykırı bir şekilde gerginlik ve huzursuzluk aracı haline getirilmesine fırsat verilmemelidir. Toplumsal birliğimizi güçlendiren bu kültürel mirasını korumak ve gelecek kuşaklara aktarmak en büyük sorumluluğumuzdur. Nevruz'un barış ve kardeşlik duygularımızı, milli değerlerimize bağlılığını arttırmasını diliyor Tokatlı kardeşlerimin bayramını kutluyorum. Nevruz'u kundaklamayı hedefleyenler, kırık dökmeye, yakıp yıkmaya kalkışan odaklar Türk milletine düşmandır. Milli bekaya inanmayan, mesafeli ve tereddütle bakan kim varsa 31 Mart'ta sandıkta hesaplaşacağız."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?