banner29

Röntgenciliğe başlayan CHP'de bir çelişkili ifade de Kılıçdaroğlu'ndan...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gazeteci Candaş Tolga Işık'ın Instagram hesabındaki canlı yayına katıldı, gündeme ilişkin soruları cevapladı. CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş’ın Fahrettin Altun’un evini taciz etmesini yorumlayan Kılıçdaroğlu çelişkili ifadeler verdi.

Siyaset 26.04.2020, 00:49 26.04.2020, 01:07
Röntgenciliğe başlayan CHP'de bir çelişkili ifade de Kılıçdaroğlu'ndan...

CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş, yanına iki partiliyi daha alıp Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un evini fotoğraflamak isterken polislere yakalanmıştı. Skandal olayın ardından CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da ilçe başkanı savunmuştu. Parti lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise, Kaftancıoğlu'nun söylemlerine zıt açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu, CHP İslanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun 'Parti talimatıyla olmuştur ve tekrar gidecektir.'' sözleri ve CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş’ın itiraflarına rağmen 'İlçe başkanımız oradan geçerken öyle bakmak istemiş takipçilik yok.' diye yalan ifadeler kullandı. 

EN TEPEDEN EN AŞAĞIYA KADAR ÇELİŞKİ DOLU

Yaşanan gelişmelerin ardından CHP'nin en tepesindeki isimle il başkanı ve ilçe başkanı arasında yaşanan çeişkiler, izleyenler tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Yorumlar (1)
Günel 11 ay önce
İnsan Kılınçlaroğluna Bakdığda Üzülür Kendinizden Utanın Mustafa Kemal Atatürkün Partisin Liderisen Kaçdane Maskan Var Kılınçlaroğlu İnsan Gibi İnsan Deyil İblis Gibi İblis Halkına Milletine Az Zarar Ver Kendinizi Erdoğana Düşmen Yapdınız Türk Halkı Size Ne Yapıb Türk Halkın İçine Fetö HDP PKK Gizli Örbitlerin İblislerin Salmısınız Demeki Sizin Kendi Düşünçeniz Erdoğanla Birlikde Türküye Halkına Zarar Vermek Yok Olun Türk Halkına İyiliğ Mutluluğ Gelsin Her Kötü İşin Altından Çebhe Çıkır İblis Zaten Kötü İşin İçinden Çıkır Çebhe Savaş İster Savaşsız Günler İstemez
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?