banner29

Saadet Partisi'nde flaş iddia! Karamollaoğlu yerine, o isim geçecek!

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk'ün partiyi kongreye götüreceği, Temel Karamollaoğlu'nun yerine ise Milli Görüş hareketinin kurucu lideri Necmettin Erbakan'ın 25 yıl danışmanlığını yapan Prof. Dr. Mete Gündoğan'ı getireceği ileri sürüldü.

Siyaset 11.02.2021, 15:09
Saadet Partisi'nde flaş iddia! Karamollaoğlu yerine, o isim geçecek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Oğuzhan Asiltürk’e yaptığı ziyaret sonrası Saadet Partisi’nin içerisinde olağanüstü gelişmeler yaşanıyor. Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'nun son yıllarda CHP ve HDP ile oldukça yakın ilişkiler içerisine girmesi ve uyguladığı politikalar parti tabanında büyük rahatsızlığa neden oldu. Son olarak ortaya atılan iddia ise çok konuşulacağa benziyor.

Erbakan'ın 25 yıl danışmanlığını yaptı

Gazeteci Hadi Özışık, katıldığı bir televizyon programında Saadet Partisi'nde Temel Karamollaoğlu'nun karşısına çıkartılacak yeni Genel Başkan adayını açıkladı. Özışık, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun yerine ise Necmettin Erbakan'ın 25 yıl danışmanlığını yapan Prof. Dr. Mete Gündoğan'ı getirmek istediklerini açıkladı.

Yorumlar (1)
ömer 3 hafta önce
Her türlü nurdan yoksun olan bu papazdan partinin kurtulması lazım. Zaten yüzüne bakıldığı zaman ne meymenet olduğu ortadadır. Yüreğini bir Erdoğan kini öyle kaplamış ki kendisini her gün eritiyor. Onun hdpye gönderilmesi lazım, a.latif şenerin chpye gitmesi gibi
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?