Yeni partinin adı ve logosu belli oldu...

Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'ın parti kuracağı tartışmaları gündemi meşgul etmeye devam ederken,Türk Patent ve Marka Kurumu'na Yaşam ve Adalet Partisi için başvuruda bulunulduğu ortaya çıktı.

Yeni partinin adı ve logosu belli oldu...

Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan-Abdullah Gül’ün ikilisi tarafından kurulması beklenen yeni parti için bir somut adım daha atıldı.

Geçtiğimiz günlerde Davutoğlu’nun yeni parti için binasını tuttuğu belirtilirken, Türk Patent ve Marka Kurumu’na Yaşam ve Adalet Partisi için patent başvurusunda bulunulduğu ortaya çıktı.

Milli Gazete’de yer alan habere göre; Kısa adı YAP olan partinin logosunda “başak”, “güneş” ve “terazi” simgelerinin yer alması dikkat çekerken kurumun parti adı ve logosunu koruma ve inceleme altına aldığını belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2019, 21:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Maraşlı
Maraşlı - 4 ay Önce

Hedefiniz vatanı bölmekse durmayın ülkeyi baltalamaya devam edin side birgün bu gerçekle yüzleşeceksiniz vatan haini fetönün maskotu abd nin kuklası İsrail in hizmetkarı sizi reis sevdirdi millette sevmişti artık foyanız ortaya çıktı dev m hainler tarafına yolunuz inşllh tikenli olsun! Bizim Birtane vatanımız var şunu bilsin tüm gayrimüslim ve ona ajanlık eden Müslüman görünümlü hainler bu vatanı öyle kolay bulmadık ve asla vermeyiz

SIRADAKİ HABER

banner5