Yıldırım'dan kendisini eleştiren Nihal Olçok'a cevap gecikmedi!

15 Temmuz gecesi hem AK Parti'nin Reklam/Tanıtım sorumlusu olan eşi Erol Olçok'u hem de 17 yaşındaki oğlu Abdullah Tayyip'i kaybeden Nihal Olçok, Binali Yıldırım'ı İBB eski Başkanı Kadir Topbaş'ı ziyaret ettiği için eleştirmişti. Yıldırım'dan o eleştiriye cevap geldi

Yıldırım'dan kendisini eleştiren Nihal Olçok'a cevap gecikmedi!

15 Temmuz gecesi hem AK Parti'nin reklamcısı olan eşi Erol Olçok'u hem de 17 yaşındaki oğlu Abdullah Tayyip'i kaybeden Binali YıldırımİBB eski Başkanı Kadir Topbaş'ı ziyaret ettiği için eleştirmişti.Nihal Olçok, "Yahu neler oluyor. Siz Kadir Topbaş'ı FETÖ'den dolayı görevden istifa ettirmediniz mi? Aklımla mı, imanımla mı oynuyorsunuz" demişti.Yıldırım'dan o eleştirilere cevap geldi.

"KENDİ İSTEĞİYLE GÖREVİNDEN AYRILDI"

AK Parti'nin İBB Başkan adayı Binali Yıldırım, İBB eski Başkanı Kadir Topbaş'ı ziyaret ettiği için kendisini eleştiren Nihal Olçok'a, "Kadir Topbaş uzun süre bu şehirde belediye başkanlığı yaptı, daha sonra kendi isteğiyle görevinden ayrıldı." yanıtını verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet can
Ahmet can - 1 ay Önce

Bu kadının surekli medyada politik işlerle ugrasması hiç hos degil..esını ve cocugunu kaybetmiş burdan polıtık kazanımlar peşindeymiş gibi devlet buyuklerıne birseyler soylemesı hıc hos degil

Hacı oral
Hacı oral - 1 ay Önce

S.a. bu kadın darbeden 3 sene önce boşandığı halde niye hâlâ kocasının soyadını kendi fikirlerini duyurmak için suistimal ediyor.

SIRADAKİ HABER

banner5