Yıldırım: "Demek ki Ekrem Bey yanlış biliyor!"

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım gazetecilere açıklamalarda bulundu

Yıldırım: "Demek ki Ekrem Bey yanlış biliyor!"

Binali Yıldırım, ortak yayınla ilgili çeştli açıklamalarda bulundu.

YAYININ NE GETİRİP NE GÖTÜRDÜĞÜ İSTANBULLULARIN TAKDİRİDİR

Kurallara uygun biçimde yayını götürmeye ve konuyu dağıtmamaya çalıştığını belirten Yıldırım, yayının sonucuna İstanbulluların karar vereceğini belirtti

"Eldeki imkanlarla yayının formatını bozmadan adaylar olarak düşüncelerimizi paylaşmaya çalıştık. Yayının ne getirdiği ne götürdüğü İstanbulluların taktiridir. Yayın üzerine yorum yapmam doğru değildir. Yayın öncesi bir nikahta sayın cumhurbaşkanımızla bir araya geldik. Yayınla ilgili bir konuşmamız olmadı. Böyle bir ihtiyaç da yoktu. Sonrasında da telefonla konuştuk. Hayırlı olsun dedi, tebrik etti fazla bir yorum yapmadı. Yolda geçerken bir motosiklet sürücüsü arkadaşımız hemen önümüzde kaza yaptı. Hemen durduk, arkadaşlar müdahale ettiler. Ayağında kırıklar var. Herhangi bir hayati tehlikesi yok.

BU GÜNE KADAR NASIL İŞLERE İMZA ATTIYSAK BUNDAN SONRA DA AYNI ŞEKİLDE DEVAM EDECEĞİZ

Ben İstiyorum ki İstanbullu sandığa gitmek suretiyle bu demokratik hakkını kullansın. Biz diyoruz ki bugüne kadar ülkede nasıl işlere imza attıysak, bundan sonra İstanbul için gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Sayıştay bizim söylediklerimizi doğruluyor, demek ki Ekrem Bey yanlış biliyor"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5