Skandal başkandan adam kayırma itirafı! CHP'li olmayana iş yok...

15 Temmuz gecesi darbe girişimini kadeh kaldırarak kutlayan CHP'li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi'ne CHP'li olmayanları işe almayacağını açıklamış ve tepki çekmişti.

Seçim 2019 29.03.2019 - 14:15 29.03.2019 - 14:15 Bülent Deniz

İmza attığı skandallarla gündemden düşmeyen CHP'li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi'ne CHP'li olmayanları işe almadığı ve bunu gururla söylediği ortaya çıktı. Son olarak 15 Temmuz gecesi darbe girişimini kadeh kaldırarak kutlayan CHP'li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, daha önce Edirne'nın adını afişlere Yunanca karşılığı olan 'Adrionapolis' olarak yazdırmıştı. 

CHP'Lİ OLMAYANLARA İŞ YOK

CHP'li olmayanların işe alınmadığı Edirne Belediyesi'nde belge niteliğinde olan bir görüntü daha gündeme geldi. Söz konusu videoda açıklamalarda bulunan Gürkan, ''Ben belediye başkanı olduğum sürece, Cumhuriyet Halk Partilileri işe almaya devam edicem. Cumhuriyet Halk Partililer'den başkasını işe almayacağım. Cumhuriyet Halk Partililer'i işe alıcam, işe alıcam...'' ifadelerini kullandı. Partizanca bulunan açıklamalar kamuoyunda büyük bir tepkiye neden olurken, alenen de adam kayırma itiraf edilmiş oldu.

Haber Vakti

Yorumlar (4)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@