Şok iddia! 'Virüs provokatörleri yargı önünde hesap verecek'

Gazeteci Emre Erciş Twitter hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüs'ü fırsat bilerek hükümete saldıran kişilerin süreç bittiğinde yargılanacaklarını iddia etti.

Gündem 10.04.2020 - 11:40 10.04.2020 - 11:40

Kendisini bağımsız gazeteci olarak tanıtan ve Twitter hesabı üzerinden paylaşımlar yapan Emre Erciş son mesajında dikkat çeken bir iddia ortaya attı. Erciş, " Şu süreç hele bir bitsin Kovid-19 üzerinden yaptıkları manipülasyon ve dezenformasyonla Sn Erdoğanı ve Siyasi İktidarı hedef alarak devirmeye çalışanlar yargı önünde hesap verecek." dedi.

İşte o paylaşımşarın tamamı:

"İstihbarat raporlarına nasıl geçti bilmiyorum ama Kovid-19 pandemisi için Türkiye'de milyonların enfekte,onbinlerin vefat edeceğini bekleyenler vardı.Şuana kadar mücadele en iyi şekilde yürütüldüğü ve beklenen olnadığı için kuduruyorlar.Bu yüzden köpek gibi iktidara saldırıyorlar"

"Şu süreç hele bir bitsin Kovid-19 üzerinden yaptıkları manipülasyon ve dezenformasyonla Sn Erdoğanı ve Siyasi İktidarı hedef alarak devirmeye çalışanlar yargı önünde hesap verecek. Ben boşa yazmam bu twitin görüntüsünü alıp saklayın. İnsan içine çıkamayacaklar."

Yorumlar