banner16

ABD'li haber sitesinde skandal iddia: İsrailli timler Erdoğan'a suikast yapmak üzere Türkiye'de!

Veteranstoday, İsrailli suikast timlerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast yapmak üzere Türkiye’de bulunduklarını bildirdi.

ABD'li haber sitesinde skandal iddia: İsrailli timler Erdoğan'a suikast yapmak üzere Türkiye'de!
ABD kaynaklı 'askeri kulislerden aldıkları bilgilerle' ünlü haber sitesi Veteranstoday, İsrailli suikast timlerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast yapmak üzere Türkiye’de bulunduklarını bildirdi.

Veterans Today haber yönetmeni Gordon Duff’ın imzasıyla yayınlanan haberde, Erdoğan’ın en son İsrail büyükelçisini ülkeden göndermesi nedeniyle uzun süredir gerilen ilişkilerin yeni bir eşiği geçtiğini belirterek, Erdoğan’ın yanında yalnızca Britanya’nın durduğuna değiniyor.

Erdoğan’ın Putin’le ilişkilerinin de giderek geliştiği öne sürülürken, ABD’nin ise Türkiye’ye bir “sokak fahişesi” gibi davrandığı ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardında ABD’nin bulunduğundan pek şüphe duyulmadığı da eklendi.

Son olarak, ABD’nin artık ilk önce Erdoğan öldürülmeden İran’a saldıramayacağına inandığı iddia edilen analizde, Putin’in de yanında Erdoğan olmadığında Esad’a destekten ya da İran’a silah satışından cayacağı öne sürülerek, manşette Erdoğan’ı hedef alan İsrailli suikastçıların Türkiye’de olduğu duyuruluyor.CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce  Fatih Portakal'ın sunduğu Liderler FOX'ta programına konuk oldu. Muharrem İnce'nin canlı yayında kullandığı şu ifadeler kamuoyunda soru işareti bıraktı: "Özal nasıl gittiyse Erdoğan da öyle gidecek?"

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 23:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5