Cumhurbaşkanı Erdoğan balkon konuşması yapacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 24 Haziran seçim zaferinin ardından, bu gece AK Parti Genel Merkezi'nde balkon konuşmasını yapacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan balkon konuşması yapacak

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 24 Haziran seçim zaferinin ardından Ankara'da bu gece balkon konuşması yapacağı bildirildi.


Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’dan Ankara’ya geçecek. Erdoğan, başkente ulaşmasının ardından AK Parti Genel Merkezi’nde balkon konuşmasını yapacak.Erdoğan, Atatürk Havalimanı'nda


Ankara'ya hareket etmek üzere Atatürk Havalimanı'na gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, aracından inerek askeri apron önünde kendisini bekleyen vatandaşları selamladı.


Erdoğan, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Milletimin bu sevgisine layık olabilirsem ne mutlu bize. Biz 20 yıllık Belediye Başkanlığı, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı döneminde millete efendi olmaya değil hep hizmetkar olmaya gayret ettik. Benim milletim de bunun farkında ve bu sevgisini bu seçimde de gördüğünüz gibi yüzde 52,5'lik bir oy oranıyla ortaya koydu." diye konuştu.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada oyuncak hediye etti, vatandaşlardan birinin çocuğunu kucağına alarak sevdi.


Erdoğan daha sonra makam aracıyla uçağın bulunduğu bölüme hareket etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 01:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5