Saadet Partisi 24 Haziran için milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti

SAADET PARTİSİ'NİN CUMHURBAŞKANI ADAYI TEMEL KARAMOLLAOĞLU, SİVAS'TA DÜZENLENEN MİTİNGDE HALKA HİTAP ETTİ. (UĞUR YİĞİT - VEYSEL KORKMAZ/SİVAS-İHA)

Saadet Partisi 24 Haziran için milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti


Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu; "Kendi adaylarımızı kendi listemizden gösterdik. CHP listesi ile ilgili bir çalışmamız olmadı" dedi.

PROTESTO ETTİ

Sebgetullah Seydaoğlu, Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) milletvekili aday listesini teslim eden Saadet Partisini YSK önünde protesto etti.

ADANA

MUHAMMET ÇELEBİ KEYHIDIR
AHMET BEYAZ
AYŞE TOPAL
SÜLEYMAN ŞENOĞUL
İBRAHİM ŞAHİN
MUSTAFA ÇEKİLARIZ
CUMA ŞAHİN
YASEMİN KAPUKAYA
SELİM BİLGEN
ABDULLAH KAYA
İBRAHİM KARA
CENGİZ KAYADAN
OĞUZ GÜÇÜK
ABDULLAH ÜMMETOĞLU
UĞUR MURAT BUĞDAY

ADIYAMAN

HAŞİM ASNUK
ABDULKADİR GÖZLEYİCİ
CEMAL KILAVUZ
ABUZER TURHAN
FEHİM AYDIN

AFYONKARAHİSAR

SEFA ŞENEL
MUSTAFA TAŞKAPI
HASAN BASRİ KANTAR
HASAN HÜSEYİN UĞURLU
HALİT KUŞ
YAŞAR KARAKAYA

AKSARAY

LEVENT SERDAR ŞAHİN
AHMET BÜLBÜL
YUSUF KENAN DURMUŞ
MUSTAFA AYHAN

AMASYA

MAHMUT ÇAKAR
LEVENT ŞENOL
NOĞMAN YÜKSEL

ANKARA 1. BÖLGE

TANJU GÜVENDİREN
FATİH BEYAZIT
AHMET ÖZKÖK
HALİL ADIGÜZEL
İBRAHİM SAYIN
FARUK BELCİ
HATİCE NİHAL KORKUTAN
HALİS BAL
MEHMET İNCİ
EMRE AYGÜNOĞLU
AZİZE SAĞLAMYAŞAR
MUSTAFA TOSUNER
DİLARA ERANIL




ANKARA 2. BÖLGE

İLYAS TONGÜÇ
ALİ AKTAŞ
ERSAN BİLGİN
MEHMET BALOĞLU
MUHAMMET FURKAN KAMALAK
MERVE AYDINKÜÇÜK
BURHAN KIRMAN
BURHAN GÜMRÜKÇÜ
OSMAN OKTAY
TUGAY KARABULUT
İLYAS ŞEKER

ANKARA 3. BÖLGE

FATİH AYDIN
PINAR GÖKMEN
MEHMET FETHİ ÖZTÜRK
MUSTAFA AYDIN

MUAMMER GÜLAP
ÖMER GÜNAYDIN
MÜZEYYEN SİMİT
YUSUF SUNAR
AHMET AVCI
İSLAM MERTOĞLU
MEHMET ENES ŞAHİN

ANTALYA

HASAN BURGAN
ADEM SARICALAR
MEHMET FATİH TEKİN
MEHMET EMİN GÖZÜKARA
ZÜBEYDE GÜLER
RUKİYE GÜLŞEN
DÖNAY UYAR
SEYYİT HALİL TUNÇ
RUMEYSA NUR ÇETECİ
SERVET YILMAZ
HAMZA KARAAĞAÇ
MUSTAFA SİR
ERGÜN EREN
SÜLEYMAN AKINCI
SEMİH SERDAR DEMİR
SÜMEYYE GÜLDAL

ARDAHAN

HAKAN ÇAPAN
MEHMET ŞİMŞEK

ARTVİN

SALİH BERBER
GÜLTEKİN SOYDAN

AYDIN

MEHMET İHSAN AYAYDIN
ALİ SÖĞÜT
MUSA MUÇA
ÖZLEM ÖZTÜRK
MEHMET YÖRÜK
SÜLEYMAN ATEŞ
FATİH KARAHAN
GÜLTEN HANÇER

AĞRI

  1. MEHMET ZİYATTİN TOKAR





BALIKESİR

MUSTAFA YILMAZ
EYÜP SABRİ SOLMAZ
SEYFETTİN ÇÖZEL
RAMAZAN YILDIRIM
ÖMER TAŞKIN
İBRAHİM HIDIR
AHMET PINAR
SİNAN BAŞARAN
SALİH ORAL ÖVÜÇ

BARTIN

ÜNAL YURTBAY
MÜCAHİT ABDULLAH MEKEÇ

BATMAN

  1. FARİS ÖZDEMİR

  2. MUSTAFA YILDIZ

  3. MEHMET FIRAT




BAYBURT

  1. MURAT GÜRBÜZ


BİLECİK

  1. SEYFETTİN TIKIZ

  2. ETHEM ERSÖZ


BİNGÖL

SUAT İŞCEN
MUHAMMED FATİH TİRYAKİ
VURAL KOŞUNKARTAY




BİTLİS

  1. ZİYA KALMACİ


  2. MUHAMMED MEHDİ PERTEKLİ


BOLU

  1. İSA SAYIN

  2. VEYSEL AYEROĞLU

  3. DAVUT KARAHAYDAR


BURDUR

  1. FATİH TUNÇ

  2. RAMAZAN KAYABAŞ

  3. FETHİ SEMİZ


BURSA 1. BÖLGE

GÖKHAN GERÇEK
BURAK ÇELİK
ELİF SULTAN ŞENDÖL
ALİ ÖNCEL
HAMZA GÜRSEL
CENGİZ ARSLAN
DOĞAN ÖZBÜYÜK
GÖKSEL RÜSTEM KARAKUZU
RABİA IMAMAJ
YUNUS EMRE ÖZBİLEN

BURSA 2. BÖLGE

MEHMET ATMACA
FİKRET BAYRAM
EBRAR GÜLSÜM AYGÜN
HAMZA AYGÜN
SALİH KOCATEPE
KARYAĞDI BERKELİ
SELAHATTİN AFŞAR
RABİA ÖRNEK
CUMA YILDIRAK
CAN TATAR

DENİZLİ

AHMET ERYILMAZ
TANER İZGİ
SEVİL AKTAŞ
ABDULLAH ÖZEREN
HALİL İBRAHİM VAROL
MEHMET ALİ SEZER
MEHMED SAİD TOPUZ
KUDRET İLHAN

DİYARBAKIR

  1. SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ

  2. BÜLENT KAYA

  3. FESİH BOZAN

  4. ALAADDİN TAN

  5. HÜSEYİN İHSAN YENİCE

  6. MEHMET ÖCAL

  7. ABDURRAHMAN ERGİN

  8. MUHAMMET MUHYETTİN KAYAN






DÜZCE

  1. MUSTAFA ZORLU

  2. AHMET SERDAR ERDEM

  3. FATİH MEHMET GÜNER


EDİRNE

  1. ALİ ERHAN DEMİRKIRAN

  2. AYHAN ÖZKAN

  3. MANSUR İRİŞ

  4. RECAİ TAŞKIN


ELAZIĞ

  1. İBRAHİM HACIBEKİROĞLU

  2. MUHAMMED NEDİM SADAK

  3. MUSTAFA EMRE

  4. ÖZKAN ERGEN

  5. ABOBEKİR TANYILDIZI


ERZİNCAN

  1. ALİ CEBECİ

  2. HALİL İBRAHİM KUTLU


ERZURUM

  1. FAİK ÇALIK

  2. ABDULLAH POLAT

  3. MURAT OZAN

  4. NİZAMETTİN AKÇIL

  5. AYHAN ERKEM

  6. YUSUF KOLİKISA


ESKİŞEHİR

  1. FESİH BİNGÖL

  2. NAZİF AYAZ

  3. SERAP DEMİR

  4. MUHAMMET GÜNEY

  5. MUHAMMED ALİ KÖSE

  6. YASİN YENTÜRK

  7. ADİL KESER


GAZİANTEP

  1. AHMET FARUK ÜNSAL

  2. HALİL KILIÇ

  3. ŞIHMÜSLÜM BULANIK

  4. MURAT ŞENEL

  5. ALİ MULLAOĞLU

  6. MUSTAFA YAKUT

  7. MUSTAFA ÖZTÜRK

  8. ARZU KARTAL

  9. AHMET NECATİ SARI

  10. MEHMET HAYRİ GÖREN

  11. ZEYNEL ABİDİN DARĞIN

  12. ADİLE GÜLAY İNGEL

  13. MUSTAFA AKAR

  14. HASAN KOCAMAN


GİRESUN

  1. BEKİR DEMİRKAYA

  2. GÖKSEL GÜNEŞ

  3. HAYATİ FİKRİ TOPKAR

  4. BEKİR TOSUN


GÜMÜŞHANE

  1. AKIN DEMİR

  2. CELALETTİN KARAKOÇ


HAKKARİ

  1. ABDÜLVAHİT ÇİFTÇİ

  2. YAVUZ DALGIÇ

  3. YUSUF KESKİN


HATAY

  1. NECMETTİN ÇALIŞKAN

  2. MUSTAFA EĞE

  3. HALİL ÇELİK

  4. ABDULLAH AYDIN DEMİR

  5. AYŞEGÜL KÜÇÜK

  6. ATİLA EROL

  7. YUSUF ÇİÇEK

  8. RAMAZAN ÖKSÜZ

  9. FATİH DÖKMECİ

  10. MEHMET AYDOĞAN

  11. UĞUR URAL


ISPARTA

CEVAT GENÇAY
DİNÇER DEMİREZEN
İBRAHİM ATEŞ
HÜSEYİN EROĞLU

IĞDIR

  1. ALİ GÜNER

  2. SEYİT ZAHİR KOŞİK


İSTANBUL 1. BÖLGE

ABDULLAH SEVİM
YILMAZ BAYAT
DİCLE ŞİT
AHMET TÜRKCAN
MEHMET ALİ ÖZGÜR
PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU
MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU
ABDULHALİM MEŞE
CEM KAYA KARATÜN
ALEV SEZEN
ADEM BOZ
FEHİM HAVA
YUSUF YÜKSEL
ŞEREF KAÇMAZ
RESUL KILIÇ
ABDÜLKADİR ARSLAN
AHMET BARAN
AYSUN BAYRAKTAR
RECEP KARAKOÇ
FAHRETTİN COŞKUN
FESİH TAYBAR
MUSTAFA KOCABEY
TURGUT DANACI
ALİ KEMAL DERİN
GONCA NUR ASLAN
MUHAMMET DUMAN
MUAMMER KOÇ
HALİL İBRAHİM SERBEST
NAFİYE SAÇI
ERDOĞAN USLU
MURAT ÇEKER
SELAHATTİN ASLAN
HAKAN AKTAŞ




İSTANBUL 2. BÖLGE

  1. BİROL AYDIN

  2. SAMET SAMİ TEMEL

  3. MUSTAFA KAYA

  4. BİLAL AY

  5. FATMA NEVİN GÖKÇE

  6. MUHAMMED EMİN TOPSAKAL

  7. MUSTAFA YAMAN

  8. BİLAL AYDIN

  9. MİKAİL KABAK

  10. TUĞRUL YALÇINKAYA

  11. ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU

  12. EROL URHAN

  13. ADEM AKBULUT

  14. ÖZGÜR ATAK

  15. İLKER ÇİFTÇİ

  16. RECEP POLAT
    NİHAT ŞADOĞLU
    MUHAMMED GAZİ KILIÇ
    YASEMİN BİLNUR ERENCİ
    HÜSEYİN AYDOĞAN
    MEHMET FATİH AKYÜZLÜ
    MAHİR SEZGİN
    TÜLAY VIZVIZ
    MUSTAFA UĞUR DOĞAN
    NURSENA ULUSOY
    SELİM BAŞPINAR
    HABİBE ERDOĞAN


İSTANBUL 3. BÖLGE

  1. ALTAN TAN

  2. HASAN BİTMEZ

  3. NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK
    İBRAHİM YILDIZ
    MESUT ÖZLEM
    EBRAR BEZCİ
    YAŞAR AVCI
    OSMAN BAŞ
    YUNUS AKSOY
    MESUDE DÖNMEZ
    NEŞET ÇEVİK
    ADNAN HACIABDULLAHOĞLU
    TUNCER KOĞA
    ENDER ESİNER
    KADİR TOKALI
    CANER BİTİŞ
    EMİNE ÖZTÜRK
    HASAN KARA
    ADNAN ŞAHİN
    AHMET ÖZSEVEN
    İLKNUR GÖKDEMİR
    SUAT KOÇYİĞİT
    FUNDA YALÇIN BOZKURT
    MUHAMMED TAHA KILIÇOĞLU
    FERİT DURBİN
    ÖMER KOÇAK
    BİLAL TATAR
    MEVLÜT İRFAN BAHADIR
    FEYZA GÜRBÜZ
    MUHAMMED MUSAB DEMİRER
    KENAN KARAGÜZEL
    MUSTAFA ÇALKAN


İZMİR 1. BÖLGE

  1. ZEKERİYE HAZIRBULAN
    OZAN GANİÜSMEN
    TURHAN TUTUMLU
    MÜMİN BAŞTÜRK
    SELÇUK KAVUŞAN
    SUNA CANITEZ
    UĞUR TÜRKER
    HAMZA DEMİR
    İBRAHİM DEMİR
    BEKİR ÇALIŞKAN
    HALİL YALÇINKAYA
    KASIM OCAK
    FURKAN TURGUT
    MEHMET EMİN ALTINBAŞ


İZMİR 2. BÖLGE

ŞERAFETTİN KILIÇ
CEREN KARA
VEDAT KOLUKISA
MESUT DAĞ
ZEKİ KAYA
MEHMET EMRE BOZABA
ALİ ÇAKIR
ŞAHAP BOZKURT
MUHSİN GİRCUDE
SERVET YILDIZ
SÜMEYYE ORHAN
MAHMUT DOST
ERDEM YILMAZ
İSMET TOPAL

KAHRAMANMARAŞ

  1. ÖKKEŞ NARLI
    VAHAP KARPINAR
    İSHAK KÖROĞLU
    SULTAN KAMALAK
    CİHAT DİNLER
    MANSUR ÖZCAN
    BURAK DOLUZENGİN
    AHMET ZOR


KARABÜK

  1. MUHSİN ÇEBİ
    MEHMET YÜCE
    İSMAİL KİRENLİ


KARAMAN

  1. ORHAN SOYDAN
    ALİ ÇİFTÇİ
    MELEKHAN KAVAS


KARS

  1. SEZGİN YILDIZ
    BÜLENT ALTUN
    TAHİR TAHİROĞLU


KASTAMONU

  1. BİLAL ÇODUR
    NECATİ YAVUZ
    HULUSİ ÖZBEK


KAYSERİ

MAHMUT ARIKAN
HAŞİM ÖZÇELİK
AHMET ULUSOY
HATİCE SÜMEYYE BOZKURT
İSMAİL ÇELEBİ
BAKİ COŞKUN
İBRAHİM BIYIKLIOĞLU
ASİYE ÇAKIRLI
ÖZKAN YÜREK
RABİA ÇAĞRICI

KIRIKKALE

  1. FARUK VURGUN
    SELAMİ ÇAKIR
    MÜİN YILDIZ
    SALİH MEHMET AYDIN
    GÜNER AYDIN
    BÜŞRA SAVAŞ


KIRŞEHİR

MUSTAFA ÇAKIR
HÜSEYİN ESERER

KİLİS

ŞERİF KARAKURT
MEHMET SALİH ÖZOĞUZ

KOCAELİ

SİNAN EJDEROĞLU
RECEP SARIDOĞAN
REYHAN ŞENGÜN
VOLKAN GEMİKSİZ
İBRAHİM BIYIKLI
NİHAT YILDIZ
SİNAN YOLCU
ÖMER FARUK YILDIRIM
SEDAT USLU
FAHRETTİN TAŞKAYA
FATMA BETÜL ULUDAĞ
FATİH KARAMAN
LATİF GÖKHAN DURTAŞ

KONYA

  1. MUSTAFA ÖZKAFA
    HASAN HÜSEYİN UYAR
    MUSTAFA DERBENTLİ
    SİNAN TOPRAK
    MUHAMMET UZUN
    AHMET BÜYÜKTERMİYECİ
    YAVUZ AYDIN
    KENAN ÖZCAN
    İSMAİL HAKKI BACAK
    İSMAİL AYDİLEK
    MAHMUT SAMİ BÜYÜKYILMAZ
    İSMAİL BULUT
    ÖMER MÜCEVHER
    SEFA YILMAZ
    KERİM ŞENEL


KÜTAHYA

ÖMER FARUK EVREN
FATİH BOZAN
NURULLAH GÜNGÖR
HASAN ÖZBAL
RÜMEYSA POYRAZ

MALATYA

MEHMET KAYA ASİLTÜRK
ABUZER GÖGÜS
YUNUS SAVAŞ
MUSTAFA PARLAKYILDIZ
MUHAMMET İKBAL YILDIZ
ADNAN ÖZDEMİR

MANİSA

MEHMET ÖNAL
MUSTAFA ARİF AYSU
ZEKAYİ YILMAZ
BİLAL KİŞEÇOK
ABDULLAH YILMAZ
MEHMET TONBALAK
OLGUN OKTAY DEMİRCAN
MUSTAFA ERKAN
MUHAMMET FATİH KAYA
NİHAT KOCAÇAKIR

MARDİN

MEHMET ALİ KILIÇ
MEHMET YILDIZ
SUUT CEVHEROĞLU
AHMET İLETMİŞ
HALİME DABAKOĞLU
ÖMER ÇİFÇİ

 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 16:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5