banner16

Yemezler! Sıktınız artık!

İdeolojik kimlikler üzerinden çatışma başlatamayanlar, sinir uclarına dokunarak gerginlik çıkartma huyundan vazgeçmediler! İşte son örnek!

Yemezler! Sıktınız artık!
Provakasyon olduğu şüphe götürmeyen görüntüde özellikle "çarşaflı" bir kadın tercih edilmiş olması dikkatlerden kaçmıyor! Bu operasyon için bir erkek tercih etselerdi muhtemelen sakallı ve belkide sarıklı, cüppeli birini kullanacaklardı! Bu kurguda bir bayan tercih edilmiş! Herşey uygun, "çarşaf" tamam ama makyajı biraz abartmışlar! Söylem jargonunda kullandığı ifadeler ise amaçla örtüşmediğinden alenen sırıtıyor ve net provakasyon gözlerden kaçmıyor!
Bize de bu aptalca, acemice yapılmış kurguyu haberleştirmek kalıyor! Bi ihtimal, kimbilir bir daha böylesine aptalca bir yönteme tevessül etmezler diye! Kimbilir?

İşte malum haber:

Sosyal medyada paylaşılan videoda, Atatürk'ü sevmediğini söyleyen genç kızın, Anıtkabir'e ve Atatürk'e hakaretler ettiği görülürken, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı ise övdüğü fark ediliyor.

İsminin Safiye İnci olduğu görülen çarşaflı kadına, sosyal medyada da tepki yağdı.

Videoda, “Geldiğim için çok utanıyorum. Çok ısrar ettikleri için geldim. Atatürk’ü zerre kadar sevmiyorum. Türkiye’yi de Atatürk kurtarmadı. Hani Tayyip’i sevmeyen Atatürkçüler var ya… Atatürk Tayyip’in b.ku bile olamaz” ifadeleri kullanılıyor.

İşte tepki çeken o video:

[video width="468" height="640" mp4="//www.habervakti.com/images/haberler/2018/07/JzsK_HMJeP31GFH1.mp4"][/video]

ÖZÜR DİLEDİ...

Daha sonra Sosyal medyaya yüklenen bir videoda, ise Safiye İnci olduğu iddia edilen kadının özür dilediği de iddia edildi.

Videoda, yüzünü elleriyle kapatan çarşaflı kadının, "Atatürk'e saygı duymasam, zaten Anıtkabir'e gitmem" dediği görülürken, "Söylediğim kelimelerden dolayı herkesten özür diliyorum" diyor...

İşte o video:

[video width="480" height="640" mp4="//www.habervakti.com/images/haberler/2018/07/IgSFTcB9HpAXCkRZ.mp4"][/video]
Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2018, 02:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5