Sosyal medya yıkıldı! Milli Takım'ın faturası Şenol Güneş'e kesildi!

Euro 2020 A Grubunda yer alan Millilerimiz İtalya ve Galler maçlarını kaybetmesinin ardından, taraftar faturayı Şenol Güneş'e kesti. Yoğun bir şekilde tepki alan Şenol Güneş'in adına Twitter'da kısa sürede 20 bin yorum yapıldı. 2 maçta gol dahi atamayan A Milli Takım'ın isteksiz ve beklentileri boşa çıkaran futbolunun bir numaralı sorumlusu olarak da yine Şenol Güneş gösterildi. İşte o yorumlardan bazıları...

Spor 16.06.2021 - 23:25 16.06.2021 - 23:25

2-0 kaybedilen Galler maçının büyük faturası Teknik Direktör Şenol Güneş'e kesildi. İtalya karşılaşmasındaki ilk 11'den Merih ve Yusuf'a kesik atan Şenol Güneş, ikinci devrenin başında ise bu iki futbolcuyu oyuna sürdü. Orta sahadan Ozan ve Okay'ı takım mağlup durumdayken çıkartan Şenol Güneş'e futbolseverler sosyal medyada büyük tepki gösterdi. Güneş'in Avrupa Şampiyonası'na götürdüğü kadro da diğer eleştiri konusuydu.

Sosyal medyada Şenol Güneş'e büyük tepki gösterildi. Deneyimli teknik adamın İtalya ve Galler karşılaşmasında sahaya sürdüğü kadro eleştiri konusu oldu. Merih Demiral ve Yusuf'u yedek bırakıp, ikinci devrede sahaya süren Şenol Güneş'in bu hamlesi çok tartışıldı.

KISA SÜREDE 20 BİN YORUM

Şenol Güneş hakkında Twitter'da yaklaşık 45 dakikada 20 bin civarında yorum bırakıldı. Deneyimli hocaya destek olanların sayısı bir hayli azdı.

ŞAMPİYONAYA GÖTÜRDÜĞÜ KADRO ELEŞTİRİLİYOR

Caner Erkin, Adem Büyük, Halil Akbunar gibi sezonu formda geçiren isimleri EURO 2020'ye almayıp, Rıdvan, Abdülkadir Ömür, Enes'i tercih eden Şenol Güneş, Galler karşılaşmasında bu isimlere maç kadrosunda yer vermedi. Güneş'e şampiyonaya götürdüğü kadro üstünden büyük eleştiri yapılıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@