Yönetmen Steven Spielberg, İngiliz-Amerikalı şarkıcı Marcus Mumford’un yeni şarkısı ‘Cannibal’un yönetmenliğini üstlendi. Spielberg'in klibin çekimlerini cep telefonu kamerasıyla yapması da dikkat çekti.

Yönetmen Steven Spielberg, İngiliz-Amerikalı şarkıcı Marcus Mumford’un yeni şarkısı ‘Cannibal’ için kamera arkasına geçti. İlk kez klip çeken yönetmen, çekimleri cep telefon kamerasıyla yaptı.

Yeşilçam'ın önemli isimlerinden Rıza Pekkutsal hayatını kaybetti Yeşilçam'ın önemli isimlerinden Rıza Pekkutsal hayatını kaybetti

NTV’nin aktardığı habere göre, çekimlerde Spielberg'e oyuncu eşi Kate Capshaw asistanlık yaptı. Capshaw aynı zamanda klibin prodüktörlüğünü ve sanat yönetmenliğini de üstlendi.

Klibi için Spielberg ile iş birliği yapan Mumford Instagram paylaşımında, “Bu müziği size ulaştırmak için etrafımdaki insanların desteğini almaktan dolayı mutluyum. İnsanlar benim için bunu yaptığında kendimden geçiyorum. Kate ve Steven bunu yaptılar ve onlara nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum” ifadelerini kullandı.

İngiliz rock grubu Mumford & Sons’ın üyesi olan Mumford’un ilk solo çalışması olan ‘Cannibal’, 16 Eylül’de dinleyicilerle buluşacak.