Albayrak'tan skandal ima! Başakşehir'i kim şampiyon yapmak istiyor?

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçe derbisinin ardından yaptığı açıklamada, "Emeğimize yazıktır, günahtır. Bir takım şampiyon yapılacaksa açık açık çıksınlar ve ilan etsinler" diyerek gündeme damga vuran bir imada bulundu.

Albayrak'tan skandal ima! Başakşehir'i kim şampiyon yapmak istiyor?

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçe derbisinin ardından yaptığı açıklamada spor gündemini sarsan bir imada bulundu.

ALBAYRAK NE DEMEK İSTEDİ?

Albayrak'ın ''Başakşehir FK'yı hükümetin şampiyon yapmaya çalıştığı'' yönünde bir imada bulunduğu spor yorumcuları tarafından kabul gördü. Kimi spor yorumcuları konunun hedef saptırma olduğunu belirtirken, kimi yorumcuları başarısızlığa kılıf aramak olarak yorumladı. Sosyal medyada yapılan yorumlarda Albayrak'ın tam olarak neyi ima ettiğini açıklaması istendi. 'Hangi takım kimler tarafından şampiyon yapılmak isteniyor?' sorusu Albayrak'a karşı sıklıkla dile getirildi.

İşte maçın ardından konuşan Albayrak'ın ifadeleri:

 "Rizespor'un 2 oyuncusu, rakibimizin maçı öncesinde cezalı duruma düşüyor. Linnes'e yapılan hareket, yüzde bin kırmızı karttır. Golden önce Feghouli'nin ayağına basılıyor, ne hikmetse faul verilmiyor. Hasan Ali'nin pozisyonunda hakem önce kırmızı kart çıkarmak istiyor, sonra sarı kart çıkarıyor, sonra VAR ile konuşup kırmızı çıkarıyor. Emeğimize yazıktır, günahtır. Bir takım şampiyon yapılacaksa açık açık çıksınlar ve ilan etsinler." diye konuştu.

Haber Vakti

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 17:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
zahit günay
zahit günay - 10 ay Önce

Sn Albayraka bir sorum var cagneye 10 milyon emre akbabaya 4 milyon bayıldınız bunların faydası ne bana bir söylesin bir zahmet.05392789283 sahada geziyorlar , paraları eziyorlar. 2 side hikaye.

SIRADAKİ HABER

banner5