banner5

banner29

Ali Koç'tan Ersin Düzen'e: Sen neden heyecanlanıyorsun?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, TRT Spor'da Vedat Muriç ile ilgili yaptığı yorumuna "Yapmayın rica ediyorum" diyen Ersin Düzen'e "Sen neden heyecanlanıyorsun" cevabını verdi.

Spor 21.01.2020, 14:38
Ali Koç'tan Ersin Düzen'e: Sen neden heyecanlanıyorsun?

TRT Spor'da gündemi değerlendiren Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Koç, "Vedat konusunu ele alalım. Sanki ilk kez böyle oluyor. Söz konusu Fenerbahçe olunca herkes ayağa kalkıyor." yorumuna "Yapmayın rica ediyorum" diyen Ersin Düzen'e "Sen neden heyecanlanıyorsun" cevabını verdi.

Koç, "Bizimle ilgili Federasyondan sızan konular hep olumsuz yönde. Niye Federasyondan bir şey sızıyor, niye harcama limitim birkaç gazeteciye veriliyor? Bunu derinlemesine açabiliriz. Açarsak sen ne kadar bu mevkiinde kalabilirsin ama burada doğru olmayan bir süreç var. Vedat konusunu ele alalım. Sanki ilk kez böyle oluyor. Söz konusu Fenerbahçe olunca herkes ayağa kalkıyor." dedi.

"SEN NEDEN ÜSTÜNE ALINIYORSUN"

Bu sözler üzerine moderatör Ersin Düzen, "Yapmayın başkanım rica ediyorum" dedi. Ali Koç ise tekrar söze girerek, "Sen neden üstüne alınıyorsun? Sen neden heyecanlanıyorsun? Ben genelden bahsediyorum. Bunun önüne geçme yolu var mı, var. Kuralları değiştireceksiniz. Bana sorarsan Vedat Muriç'in yaptığı hareket sarı kart değil." açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?