banner30

banner29

Altaylı'dan ironik çıkış: Futbolda FETÖ ile mücadele bitmiştir

Gazeteci Fatih Altaylı Habertürk'te Spor Saati adlı programdaironik bir ifadede bulunarak. "Futbolda FETÖ ile mücadele bitmiştir" dedi.

Spor 11.06.2019, 15:48

Gazeteci Fatih Altaylı Habertürk'te Spor Saati adlı programda dikkat çeken sözler sarf etti. Fatih Altaylı, programda, Başakşehir'in, dün teknik direktör Okan Buruk ile anlaşmaya varmasını, teknik direktor Abdullah Avcı’nın Beşiktaş'a gitmesini ve futbolcu Emre Belözoğlu'nun isminin Fenerbahçe ile anılmasını değerlendirdi.

Fatih Altaylı, ayrıca, "Futbolda FETÖ ile mücadele bitmiştir" derken, "Futbol camiasında Fethullah Gülen denen paralel devlet örgütlenmesi ile mücadele sona ermiştir, geçmiş olsun" diye de belirtti.

Fatih Altaylı, programda şunları söyledi:

"Emre nereye gitti? Şu takım FETÖ’cü, bu takım FETÖ’cü, ben başka bir şey söyleyeyim, futbolda FETÖ ile mücadele bitmiştir. Burada açacak kapatacak bir şey yok. Ben size şahane bir cümle söyledim. Futbol camiasında Fethullah Gülen denen paralel devlet örgütlenmesi ile mücadele sona ermiştir, geçmiş olsun. Herkes niye söylediğimi biliyor da, kimse söylemiyor. O yüzden kapat gitsin"

Okan Buruk’un Başakşehir’e gelmesi beni şu kadar şaşırtmıyor. Okan Buruk’la Başakşehir Kulübü’nün sahibi Göksel Gümüşdağ’ın geçmişleri Okan Buruk’un neredeyse çocukluğuna gençliğine dayanıyor. Emre Belözoğlu, Okan Buruk, Arif Erdem…

Bu arkadaşlar etle kemik gibiler. Emre, Okan, Arif, Hakan Şükür… Bir tek Hakan dışarıda şimdi, gerisi hepsi yolunu buluyor. O yüzden Okan’ın oraya girmesi beni zerre şaşırtmıyor"

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?