banner29

"Ben ihtiyacı olanlara yardım ettim, Tanrı da bana"

İspanyol basınına konuşan dünya yıldızı Cristiano Ronaldo "Ben, ihtiyacı olan insanlara ne kadar yardım edersem, Tanrı da bana o kadar yardım etti" dedi.

Spor 14.06.2019, 18:01
"Ben ihtiyacı olanlara yardım ettim, Tanrı da bana"

Juvetus forması giyen Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo, yardıma ihtiyacı olan insanlara yaptığı yardımlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Ronaldo, oynadığı futbolla taraftalı tarafsız herksin beğenisini toplarken, özel hayatındaki yardımsever kişiliği ile de ön plana çıkıyor.

FİLİSTİN'E VE SURİYE'YE YARDIM ETİMİŞTİ

Daha önceden kazandığı altın ayakkabı ödülünü Filistinli çocuklara gönderen Ronaldo, Suriye'de yardıma muhtaç olan insanlar için de bağış yapmış ve onların yanında olduğunu yayınladığı video ile duyurmuştu.

34 yaşındaki Portekizli oyuncu, yaptığı yardımlar sayesinde Tanrı'nın da ona yardım ettiğine inanıyor.

Cristiano Ronaldo kariyerinde 26 kez kupa kazandı.

"YARDIM EDERSEN TANRI DA SANA YARDIM EDER"

Başarılı futbolcu İspanya basınına verdiği röportajda şu ifadeleri kullandı:

"Babam bana şunu öğretti; yardıma muhtaç insanlara ne kadar yardım edersen Tanrı sana yardım ettiğinin iki katını verir. Ve benim hayatımda da tamamen böyle oldu. Ben, ihtiyacı olan insanlara ne kadar yardım edersem, Tanrı da bana o kadar yardım etti"

Yorumlar (1)
Yasemin demirbas 1 yıl önce
Slm yardım eder misiniz nolursunuz çok zar durumdayim Allah rızası için yardım edin bankalara 60 millar borcum var ama öduyemiyorum nolursunuz sesimi duyun çok zor durumdayım telefon numaram 0544 772 57 37
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?