Beşiktaş'a şok! İcra ve ihtarname kulübe iletildi...

Ekonomik sorunlarla uğraşan Beşiktaş’ta dertlerin ardı arkası kesilmiyor. Necip Uysal’ın menajeri, 80 bin Euro’luk alacağı için icra takibi başlattı.

Beşiktaş'a şok! İcra ve ihtarname kulübe iletildi...

Kulübün içinde bulunduğu ciddi ekonomik koşulları her fırsatta dile getiren Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetimi, önceki gün iki şoku birden yaşadı.

Siyah-beyazlı yönetim her gün icra dosyaları ve alacaklıların ihtarlarıyla uğraşırken bu kez Necip Uysal'ın menajeri ve kulübün efsane isimlerinden Gökhan Keskin'in alacaklarıyla ilgili yaptığı başvurularla karşı karşıya kaldı.

2017 yılında sözleşmesi 600 bin Euro'dan 1.2 milyon Euro'ya çıkarılan Necip için menajeriyle komisyon sözleşmesi imzalandığı ortaya çıktı. 80 bin Euroluk alacağı bugüne dek ödenmeyen menajerlik şirketi, Beşiktaş kulübüne icra takibi başlattı.

İHTARNAME GELDİ

Kartal'da bir diğer sürpriz ise eski yardımcı antrenör Gökhan Keskin'den geldi. Keskin, 2.5 aylık alacağı için kulübe ihtarname yolladı.

Siyah-beyazlı yöneticiler, Necip Uysal ile sözleşme imzalanırken menajerine komisyon ödenmesine anlam veremediklerini belirtirken, "Sanki menajeri olmasaydı rakip takıma gidecekti. Boş yere kulübe maliyet oluşturan bir komisyon sözleşmesi yapılmış" yorumunda bulundular.

Sabah

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5