Beşiktaş Başkanı Çebi'den zehir zemberek sözler: Bana mobbing uyguladılar

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi çarpıcı açıklamalar da bulundu.

Beşiktaş Başkanı Çebi'den zehir zemberek sözler: Bana mobbing uyguladılar

DÜn akşam oynanan Medipol Başakşehir maçıyla alakalı konuşan çebi: "Futbol takımımız iyiye gidiyor, toparlanma başladı. Ümitlerim artıyor" dedi.

TFF'nin hakem atamalarıyla ilgili de konuşan Beşiktaş Başkanı:"TFF'ye de söyledim; artık yaşlı, algı yaratan hakemler istemiyoruz! Genç hakemler olsun, yapacaksa da genç hakemler hatayı yapsın"

ifadelerini kullandı.

Göztepe maçında kural hatası var

Çebi: "Göztepe maçında olay belli, kural hatası yapıldı. IFAB'ın ne yazdığını bize açıklanmasını istiyoruz. Tahkim inşallah hakkımızı iade edecektir, etmezse de artık futbol kanunlar sadece Tahkim ile bitmiyor"

Benim arkamdan küfür ettiler

Ahmet Nur Çebi eski Başkan Fikret Orman ile ilgili de konuştu. Çebi:

"Biz Beşiktaş'a gelmeden neden kaçıyorsunuz, neyden korkuyorsunuz, neyden çekiniyorsunuz! Yıllarca Beşiktaş'tan maaş almadınız mı? Aldınız! Neden kaçıyorsunuz, ne gibi bir şaibeniz var?"

"Ümraniye'den beni kovdular, bana mobbing uyguladılar. Fikret Orman ve arkadaşları, benim duyacağım şekilde arkamdan küfür ettiler! Ümraniye'de mi kalsaydın? Ben namuslu adamım" dedi ve sözlerine devam etti;

"Denetleme kurulu çalışmasına başladı ve her şey ortaya çıkacak."Güçlü olmak para mıdır? Ben, paradan konuşmaktan nefret ediyorum, tiksiniyorum. Fikret Orman ve yönetimi hakkında bildiğim çok şey var ama denetleme kurulu raporunu açıklayana kadar hiçbir şey söylemeyeceğim"

Şenol hoca küstürüldü

Biz, Şenol Güneş yönetiminde şampiyonluğu kaybettiğimiz zaman Fikret Orman ve yönetimi tarafından Şenol Güneş'in hedef haline getirildiğini ve hocanın küstürüldüğünü zaten biliyoruz"

Beşiktaş'ın paraya ihtiyacı var

"Şu anda Beşiktaş'ın tek bir çıkış yolu var; Bağış kampanyası! Herkesten destek bekliyoruz, 1 lira da değerli, 10 bin lira da değerli" dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2020, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5