banner5

banner29

Denizlispor başkanı: Ali ağabeyle görüşüyoruz, paylaşımdan haberim yoktu

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, önceki gün Denizlispor sosyal medya hesabından yapılan göndermeli tweet hakkında konuştu. Çetin, Fenerbahçe ile kardeş kulüp olduklarını söyledi. Söz konusu paylaşım Denizlispor'un resmi sayfalarından kaldırılmıştı.

Spor 06.12.2020, 14:17 06.12.2020, 14:58
Denizlispor başkanı: Ali ağabeyle görüşüyoruz, paylaşımdan haberim yoktu

Denizlispor'da hafta içerisinde sosyal medya hesabından 'hatırla' notu düşürek 15 yıl önceki olaylı maçın özet görüntülerini paylaşırken gelen tepkiler üzerine yeşil-siyahlılar paylaşımı kaldırmıştı.

"ART NİYET OLMAYAN BİR PAYLAŞIMDI"

Denizlispor'da Başkan Ali Çetin, Fenerbahçe karşılaşması öncesi tansiyonu düşürecek açıklamalarda bulundu ve Fenerbahçe ile kardeş kulüp olduklarını söyledi.

Beyaz TV'ye konuşan Başkan Ali Çetin, "Pişman olacak bir şey yapmadık, bir yanlış anlaşılma var. Art niyet olmayan bir paylaşımdı. Benim bilgim dahilinde değildi, özür dilenecek bir durum da yok. Arkadaşlarımız kötü bir şey yapmadı. Her iki camiadan da tepki gelince kardeş kulübümüzle karşı karşıya gelmemek için kaldırdık." dedi.

"ALİ AĞABEY İLE GÖRÜŞÜYORUZ"

Ali Koç ile konu hakkında konuşup konuşmadıkları sorusu üzerine Ali Çetin, "Ali ağabey (Koç) ile herhangi bir görüşmemiz olmadı. Özellikle Ali ağabey diyorum, Biz zaten haftanın belirli günleri Ali Ağabey ile görüşüyoruz. Video da laf gelişi konuşuldu. Biz zaten konuşmadan önce paylaşımı çoktan kaldırmıştık. İki camiayı karşı karşıya getirmeyin." sözlerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?