banner30

banner29

Fatih Terim'de koronavirüs çıktı

Twitter hesabından açıklamada bulunan Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Spor 23.03.2020, 22:03 23.03.2020, 22:14
Fatih Terim'de koronavirüs çıktı

Çin'den başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, Türkiye'de etkilerini göstermeye devam ediyor. Son olarak Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim'in de koronavirüs testi pozitif çıktı.

TERİM KENDİ DUYURDU

Testinin pozitif çıktığını twitter hesabından duyuran Terim, ''Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere..'' ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Keçmiş Olsun Allah Açil Şefa Versin Rabbim Bütün Hastelere Şefa Versin İnsanlar Kanser Hasteliği Üçün Korkurdu İndi Tedevüsü Bilinmeye Sirli Virüs Hasteliği Üçün Korkur Dünya Alimleri Harada Ne Yapılar İnsanların İlaçın Bulamayan Hayatda Yaşayırığ Çok Zor Savaş Üçün Silahlar Yapılar Kanı Çok Seviler İblisler Ellerinize Alıp MEHMETÇİKLERİ Şehid Eden Eleriniz Kırılsın Silahı Yapan Elleriniz Kırılsın Savaş Üçün Silah Hazırlığına Bakan Gözleriniz Kor Olsun Amerka Kore Ruslar Silah Tüçarı Oluplar Bir Biri İle Rekabet Apararağ Silah Hazırlayılar Ruslar Silah Reklamı Yapdılar Türk Halkına Silah Satdılar Reklam Bitdi Ölkeler Silah Alışverişine Başladı Allah Belanızı Versin Silahla Umarım Bir Gün Kendinizi Vuraçağsınız İlaçı Bulmayan Neheng Amerka Ne Yapır İnsan Kanı Yere Töken Silahmı Hazırlayır Havada Olan Virüsü Öldüre Bilmeyen İblis Havanıda Zeherledin Sonunda Havanın Temizliyin İlaçın Bulamarsan Çünkü Hayatı Dünyanı ALLAH YARADIP İBÇİSLERİN İLAÇI UMARIM BİZLERE ŞEFA YOK AÇI GETİRER SONUMUZ HAYIRLI OLSUN
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?