banner29

Fatih Terim'in son durumu ne? İşte detaylar...

Hastanedeki 7. gününü geride bırakan tecrübeli teknik adam, hastalığın semptomlarından iyice kurtuldu. Öksürüğü tamamen geçen Terim’e bir iki gün içinde tekrar Kovid-19 testi yapılacak.

Spor 30.03.2020, 11:17
Fatih Terim'in son durumu ne? İşte detaylar...

Ulus’taki hasteneden gelen son haberler, hafta sonuna kadar Terim’in çıkabileceği yönünde. Sonrasında İmparator’un bir süre de evinde dinlenmesi bekleniyor.

SÜREKLİ MORAL VERİYORLAR

Bu zorlu süreçte Galatasaraylı oyuncular da, hocalarını yalnız bırakmıyor. Yerlisi yabancısı tüm isimler sık sık Terim’i telefonla arayıp destek oluyor. Ancak bu görüşmelerde genellikle moral veren taraf Terim oluyor. İyi olduğunu belirten ve öğrencilerinden kesinlikle morallerini bozmamalarını isteyen Terim, bugünlerin geride kalacağını söylüyor.

"DÖNÜŞTE HAZIR GÖRMEK İSTİYORUM"

İmparator, hasta yatağında olmasına rağmen futbol disiplininden de taviz vermiyor. Oyuncularına, verilen programları yapıp yapmadıklarını soran Galatasaray’ın teknik direktörü, “Kendinize iyi bakın. Sakın dışarı çıkmayın. Evinizde sıkı çalışın. Dönüşte hepinizi hazır görmek istiyorum” diyor.

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA GELDİ!

Sarı Kırmızılı kulüp; Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay'ın son durumu ile ilgili bilgilendirme yaptı.

İşte resmi açıklama;

"Dün akşam çeşitli medya organlarında, İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim'in sağlık durumlarıyla ilgili asılsız haberler yayınlanmıştır. Ayrıca, Ülkemizin ulusça salgına karşı hep birlikte mücadele verdiği bu günlerde; toplumu ayrıştırıcı, birbirine düşürücü, asılsız ve iftira nitelikli haber yapanlarla ilgili gerekli yasal işlemler kulübümüz tarafından başlatılmıştır. İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak'ın tedavisi 18 Mart Çarşamba (13. Gün), Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Günay'ın 24 Mart Salı (7. Gün) ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim'in 23 Mart Pazartesi (8. Gün) tarihinden bu yana tedavileri hastanede devam etmektedir."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?