banner29

Fenerbahçe'den Alex, Emre ve Volkan'ın jübilesi hakkında flaş karar

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un, Alex de Souza, Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel'in jübilesi için "Hiçbir televizyon kanalına satmayı düşünmüyoruz. YouTube Katıl'da yayınlamayı düşünüyoruz" dediği öğrenildi.

Spor 12.10.2020, 15:31
Fenerbahçe'den Alex, Emre ve Volkan'ın jübilesi hakkında flaş karar

Özellikle yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını döneminde her yaştan insanın yöneldiği sosyal medya platformları, kulüplerin önemli gelir kaynaklarından biri olmaya aday haline geldi. 

Sözcü'den Sercan Hamzaoğlu'nun haberine göre Fenerbahçe de aktif şekilde kullandığı platformlardan biri olan YouTube'dan ilk olarak 500 bin lira gelir elde etti. Hazırlık maçlarının yayını, yeni transferlerin duyurulması ve kulüple ilgili birçok görselin burada yer almasının geliri katlanarak arttırdığı öğrenildi.

Sarı-lacivertli yönetim bunun üzerine ‘YouTube Katıl'ı daha aktif kullanma kararı aldı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, kurucularından biri olduğu 1907 Fenerbahçe Derneği'nde 30 Eylül'de katıldığı toplantıda bu konuyu dile getirdiği öğrenildi. Bu göre sarı-lacivertli yönetim, kulübe büyük hizmetlerde bulunan üç oyuncusu için bir jübile planlıyor ve bunun YouTube'da yayınlanması düşünülüyor.

Alex de Souza, Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel'in jübilesi için Koç'un "Hiçbir televizyon kanalına satmayı düşünmüyoruz. YouTube Katıl'da yayınlamayı düşünüyoruz" dediği öğrenildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?