Fenerbahçe'den Avcı-Yanal sorularına ilişkin açıklama!

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Semih Özsoy, Antalyaspor maçı sonrasında önemli açıklamalarda bulundu

Fenerbahçe'den Avcı-Yanal sorularına ilişkin açıklama!

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Semih Özsoy, Antalyaspor maçı sonrasında yaptığı açıklamada Ersun Yanal ile yola devam edeceklerini açıkladı.

İşte Semih Özsoy'un açıklamaları:

"Bizim söylediklerimizde bir istikrar vardır. Sezon bizim için kötü kadar olduğu kadar lig olarak da çirkindi. Sonuçlarını da gördük. Saha dışı olayları, saha içinden fazla konuşuldu. Umarım TFF seçimleri yeni bir dönem olur."

GALATASARAY VE VAR KAYITLARI

'Galatasaray şampiyonluğu hak etti mi' sorusuna Özsoy: "Bizim kişilerle takımlarla sorunumuz olmamıştır. Biz şampiyonluğu kovalayan ligin en büyük kulübüyüz. Saha dışı olaylarıyla değil, hakkıyla ve namusuyla kovalayan her takım hak etmiştir."

"Lig sonuçlandı ve bitti. Bunu önümüzdeki günlerde çok daha iyi değerlendirebiliriz. Hatta televizyon programında da konuşabiliriz. Bizim maçımızdan sonra başka maçı değerlendirmek şık olmaz."

"Beni mahkemeye vereceklerdi hala bir şey yok. Bize gönderme yapanlar kendilerine bir baksınlar. Nasıl buralara gelmişler."

"Göksel Başkan da söyledi. Biz mahkemeye verdik dedi. Kendilerini tebrik ediyorum. Nihat Başkan da sızdırma olmadığını söylemiş. VAR kayıtları var diyenlerin cevap vermesi lazım."

"Abdullah Avcı'yla hiçbir görüşmemiz olmadı. Ersun Hoca ile yolumuza devam edeceğiz."

UEFA AÇIKLAMASI

UEFA'nın açıklamasıyla ilgili Özsoy: "Gerekli açıklamayı yaptık. Yeniden yapılandırma orada büyük bir etki sağlayacak. En kısa zamanda etkili olabilir ve süreci hızlandırabilir." dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 03:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5