banner30

banner29

Galatasaray'da Hakan Şükür ve Arif Erdem'den sonra sıra o isimlere geliyor

Hakan Şükür ve Arif Erdem’in, en az 6 yıldır aidatlarını ödemedikleri gerekçesiyle üyeliklerine son verilirken yaklaşık 2 bin 700 üye daha aynı durumda.

Spor 28.03.2017, 10:12 07.11.2018, 16:07
Galatasaray'da Hakan Şükür ve Arif Erdem'den sonra sıra o isimlere geliyor

Mali Genel Kurul’da ihraç talebinin reddedilmesinin ardından gelen tepkiler üzerine ‘aidat’ formülüyle krizi çözen Galatasaray Yönetimi, Hakan Şükür ve Arif Erdem gibi en az 6 yıldır aidatlarını ödemeyen yaklaşık 2 bin 700 üyenin tamamı için benzer karar alacak. Yönetim kurulu bugün haftalık olağan toplantısını gerçekleştirecek ve bu konu keskin hatlarıyla belirginleşecek. Sarı-Kırmızılı idareciler 75 yaş üzeri üyeleri ise muaf bırakmayı düşünüyor. Galatasaray’ın toplamda 12 binin üzerinde üyesi bulunurken, 2 bin 700 kişilik grup genel toplamın yaklaşık yüzde 25’ine denk geliyor.

TARİHTE BİR İLK

Bu da kulüp tarihinde bir ilk demek. Başkan Dursun Özbek’in, aidatlarını en az 6 yıldır ödemeyen kişilerin hepsini birden üyelikten çıkarmak yerine ‘en uzun süredir ödemeyenlerin üyeliği önce sonlandırılırsın’ fikrini savunduğu öğrenildi. Galatasaray Sicil Kurulu bu üyelerle ilgili isim isim liste oluştururken, Sicil Kurulu’ndaki Mesut Karaarslan ise konudan duyduğu rahatsızlık nedeniyle görevinden istifa ett

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?