Galatasaray Divan Kurulu'nda 'İmamoğlu' propagandası!

Galatasaray Divan Kurulu üyesi Hayri Kozak, kurulda yaptığı konuşmada Ekrem İmamoğlu'na yönelik destek açıklamaları dikkat çekti.

Galatasaray Divan Kurulu'nda 'İmamoğlu' propagandası!

Galatasaray'ın önde gelen isimlerinden biri olan Hayri Kozak, bugün gerçekleştirilen Mayıs ayı Divan Kurulu toplantısı sırasında yapmış olduğu Ekrem İmamoğlu açıklaması ile kendisinden söz ettirdi.

Galatasaray üzerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinin tekrarına ilişkin de mesajlar veren Kozak'ın "23 Haziran'da her şey çok güzel olacak" sözleri Divan Kurulu üyeleri tarafından da büyük bir alkış topladı.

Galatasaray Yönetimi'ne dair değerlendirmelerde bulunduğu konuşmasının son bölümünde sesinin tonunu biraz daha yükselten Kozak, "23 Haziran'da şampiyonluğumuz dahil her şey çok güzel olacak. Türkiye'nin %70'nin bayram yapacağı bir gün olacak. Tanrı, İmamoğlu'nu bu memlekete bağışladı. Ülkemizin kurtuluşu bu genç çocuğun (Ekrem İmamoğlu) kazanmasındadır" dedi.

BİR DE SKANDAL İMA

Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu gülerek: "Umarım son divan toplantımız olmaz bu toplantı.'' sözleri ile konuşmayı sonlandırdı.
 

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 18:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal ipşir
Kemal ipşir - 9 ay Önce

Bir Galatasaraylı olarak sizden nefret ediyorum stadımızı imamoğlumu yaptı

Mustafa
Mustafa - 9 ay Önce

Sizin bu yorumlariniz, insanlari spordan sogutup ayrimciliğa teşvik ediyor. Neyiniz eksik ki, her istediğinizi belediye başkani ve RTE verdi. Şimdide hainlik edersiniz. Memlekette hain bitmez. Senin gibi yönetim kurulu üyelerini istemiyoruz.

KADİR
KADİR - 9 ay Önce

BEN BİR GALATASARAYLI OLARAK SENİ VE SENİN GİBİLİLERİ GALATASARAYLI GÖRMÜYORUM NİYE BİLİYONMU HAYRİ KOZAK ÇOK BİLİYORDUN SİYASETCİ OLSAYDIN SPORU SİYASETE KARIŞTIRMA SEN ZARAR EDERSİN SADECE GALATASARAY TARAFTARI CHP Lİ DEĞİL AK PARTİ LİDE GALATASARAYI TUNUN HABERİN VARMI SENİN

SIRADAKİ HABER

banner5