banner30

banner29

Gökhan Zan'dan tuhaf Cüneyt Çakır yorumu

Futbolculuk döneminde Galatasaray forması giyen Gökhan Zan, 0-0 biten Fenerbahçe derbisini, kulübün resmi yayın organı GS TV’de değerlendirdi.

Spor 29.09.2019, 14:47
Gökhan Zan'dan tuhaf Cüneyt Çakır yorumu

Bir dönem Beşiktaş ve Galatasaray forması giyen eski milli futbolcu Gökhan Zan, GS TV'de Galatasaray - Fenerbahçe derbisinin hakemi Cüneyt Çakır'ı eleştirdi.

Zan, Lemina'nın ceza sahası içinde yerde kaldığı pozisyonla ilgili Çakır'a, "Müdahale arkadan net, görüyorsun. Açıklaması yok. Lemina’ya yapılan müdahalenin penaltı olmadığını kimse anlatamaz. Beni ikna edemezsin." diyerek tepkisini dile getirdi. Ancak bu pozisyonda VAR'a giden Cüneyt Çakır, Lemina'nın pozisyonundan önce topun Babel'in eline çarptığını tespit etti ve bu sebeple kararını Fenerbahçe lehine verdi.

İŞTE GÖKHAN ZAN'IN DEĞERLENDİRMELERİ:

"As düdüğü Cüneyt Çakır ya da MHK Başkanı ol. Yönetemiyorsan bırak. Profil olarak melek gibi görünüyor Cüneyt Çakır. Türkiye’de yapamıyor. Büyük maçları yönetemiyor. Yapamıyorsan bırak Cüneyt Hoca. Git Avrupa’da yap bu işleri."

"EYYAM YAPMAYACAKSINIZ"

"Bu kadar maç durur mu? Lemina’nın pozisyonu ortada. Emre’nin pozisyonu ortada. Eyyam yapmayacaksınız. Yapacaksanız da bu işi yapmayacaksınız."

"MÜDAHALE ARKADAN NET!"

"Biz tabii ki oyuncularımızı da eleştiriyoruz. Fakat; bazı şeyleri göz ardı edemeyiz. Küçük detaylar önemli zaten. Müdahale arkadan net, görüyorsun. Açıklaması yok. Lemina’ya yapılan müdahalenin penaltı olmadığını kimse anlatamaz. Beni ikna edemezsin."

"YETER ARTIK! BIKTIK"

"Hakem Çakır’ın, Emre’ye bir sarılmadığı kaldı. Her sene Cüneyt Çakır, Galatasaray’ın önüne geçmiştir. Bu performansı Çakır, Fenerbahçe Stadı’nda bu şekilde uygular mı? Bugünkü gibi o stadyumda maçı yönetemez. Yeter artık, bıktık! Hakem konuşmaktan bıktık."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?